Skip to content
9 reacties
658 weergaves

Luiers voor in het ziekenhuis

hoi hoi hoi , ik ben een meisje of jongen die binnenkort in het ziekenhuis opname heeft, maar ik heb een probleem, dat niet zindlijk ben in de nacht, het zou verveeld zijn als een nat bed heb in het ziekenhuis , nu gebruik luiers voor in de nacht zijn dat juiste luies voor in het ziekenhuis of moet zelf mee nemen. groetjes ....

11 jaar
6 dagen geleden

9 Reacties

  • Zolang je in het ziekenhuis gewoon aanspreekbaar bent 'sochtends (je wordt wakker en mensen kunnen praten met je) en kan lopen naar de wc mag je als je wilt ook alles zelf doen met luiers en douchen enzoo sochtens. Ik draag ook luiers overdag omdat ik een lichte afwijking heb. Ik draag dingen die het allermeeste vocht vasthouden van allemaal. Dan hoef ik me niet elke keer te verschonen na nat worden. De luier wordt gewoon elke keer 20% minder.

    17 jaar
    1 dag geleden
  • @meisje 11 jij bent nog erg jong voor ziekenhuis opname ben ik van mening dus zal best spanning opleveren voor jou.
    Dat je je ervoor schaamt begrijp ik best wel waarschijnlijk krijg jij voor jou ingreep een incontinentie broek aan zonder luier ligt er aan wat voor onderzoek je krijgt.
    Zo'n incontinentie broek is waterdicht dus daarover moet je je geen zorgen maken.

    19 jaar
    2 dagen geleden
  • M'n moeder heeft me tot mn 12e ook regelmatig snachts wakker gemaakt maar een huisarts heeft vastgesteld dat ik een kleine afwijking heb. Ik was er van 0 tot 12 eigenlijk mee bezig om droog te blijven maar faalde steeds.

    17 jaar
    2 dagen geleden
  • Tot m'n 14 de jaar werd ik snacht uit bed gehaald m'n moeder liet mij dan plassen ik haatte het nu ben ik haar dankbaar voor ben helemaal droog nu

    15 jaar
    3 dagen geleden
  • Ooh je bent wel zindelijk hoor, zindelijk zijn betekent dat je in je hoofd weet dat je naar de wc moet rennen als je aandrang voelt. In bedplassen in je slaap is iets waar je niet altijd iets aan kan doen. Een goede incontinentie luier in jouw geval kan veel meer aan als een keer bedplassen snachts. Het zou gewoon moeten houden, thuis ook.

    Ik wil je echt niet bang maken maar het licht er ook aan wat voor ziekenhuis opname je hebt, waarvoor. Als je een paar dagen moet blijven liggen en niet op mag staan kunnen ze een catheter voorstellen maar ze doen niks zonder overleg, (verpleegkundigen). Catheter is door een slang plassen Als je dat niet zitten is een luier ook goed volgens mensen in het ziekenhuis. Ik zou een paar luiers meenemen en niet schamen ervoor. Dat laten zien aan de mensen daar en als het niet goed genoeg is vragen wat hun zouden willen.

    Ik heb wel ervaring met verpleegkundigen en bedplassen en incontinentie, ik heb tot mijn 12e dagelijks 5x een natte onderbroek aangehad. Luiers kende ik toen nog niet. Toen ik op de middelbare school nog ongelukjes had moest ik naar de huisarts die me doorverwees naar een verpleegkundige vrouw in de apotheek in een witte jas. Eerst wilde ik geen luier. Maar later toch de allerbeste genomen. Apotheken en ziekenhuizen hebben luiers die niet in de winkels liggen.

    17 jaar
    5 dagen geleden
  • Als ze ergens met dingen zoals incontinentie en bedplassen om weten te gaan dan is het wel in het ziekenhuis. Jij hoeft je dus nergens zorgen over te maken. Als je daar bent vertel je tegen de verpleegkundige wat jouw probleem is en die zorgt dan wel voor de juiste maatregelen. In het ziekenhuis willen ze ook niet dat iemand daar het bed nat plast. Sterkte alvast met de behandeling!

    23 jaar
    5 dagen geleden
  • In het ziekenhuis hebben ze luiers in alle maten. Bij jongeren, na operaties, bij bedlegerige mensen, ouderen, en na druggebruik of comazuipen, is bedplassen vrij normaal. Ze zijn daarop voorzien; en de verpleegsters zijn dat echt wel gewoon: die krijgen veel ergere dingen te zien dan dat. Die keren dat ik daar op bezoek was, heb ik er al meermaals in stapeltjes zien liggen, zowel in de badkamers, als op de vensterbanken en karretjes. Maar het leken mij wel nogal goedkope dingen.

    22 jaar
    5 dagen geleden
  • @ meisje van 11,wil wel even reageren hierop want voel je je nou jongen of meisje.?
    Dit gezegd hebbende,jou vraag gaat dus over het ziekenhuis voor opname bij de urologie neem ik aan,als dit zo is dan krijg je voor een ingreep voor de hygiëne waarschijnlijk een snap- on waterdicht incontinentie broek aan maar geen luier o.i.d.en je zal er een operatiehemd bij aankrijgen.
    Dan neem ik aan dat je eerst een pre operatie krijgt met een sedatie dus je slaapt erbij!,,
    .

    16 jaar
    5 dagen geleden
  • Ik denk dat je geen luiers tegen bedplassen krijgt in het ziekenhuis, tenzij ze een medische reden hebben. Ik zou ze dus zelf meenemen. Dit voorkomt ook dat je het moet vragen, dit voorkomt schaamte.

    Mocht je er te weinig hebben, kunnen ze in het ziekenhuis die luiers misschien wel regelen, maar je ouders zullen deze dan waarschijnlijk wel moeten betalen. Beter is dus om zelf die luiers mee te nemen.

    22 jaar
    5 dagen geleden

Plaats een reactie

Maximaal twee cijfers (99). Ben je jonger dan 10, zet dan een 0 voor je leeftijd.
Vul minimaal 3 karakters in.
@
Je e-mailadres is niet zichtbaar voor anderen.

Je e-mailadres wordt alleen gebruikt om je deze mails te kunnen sturen en nergens anders voor. Je kan je altijd weer afmelden via een link in de mail.

Ik heb de privacy-informatie gelezen en ga ermee akkoord

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap