Neef is gek
Ik was een keer met mijn ouders op bezoek gegaan bij mijn oom en tanten . Mijn oom zei dat mijn neef boven op zijn kamer was ( er is in nog geen 12 wat fout gegaan tot vandaag ) hij zat aan me en zei dat ik mooi ben . Ik zei dat hij most ophouden maar dat deed hij niet . Hij ging met zijn hand in mijn broek . Ik werd bang en zei niets meer maar wat ik dacht is ; je kan toch al met 12 een kind krijgen ? Hij ging steeds verder en ik zei aleen nog ik ga schreeuwen hij was al voor berijd en pakte een soort teep . En ik nog net geluk hij woow me uit doen en toen kwam mijn broer binnen . Ik dacht gered maar tevoeg gejucht . De dag erna kwam hij naar mij en op mijn kamer mag niemand komen . Hij dwong me hem te pijpen en hij ging me verkrachten . Toen mijn neef weer naar huis ging was hij uitgeput en ik ook . Het is geen pretje om verkracht te worden . Het is ondertussen 1 maand geleden . Weet iemand of je met 12 zwanger kunt worden zo ja dan heb ik een probleem ? GR. een mainiac in noot .
10 Reacties
-
je moet dit zeker aan je ouders vertellen want dit kan echt niet!!! xxx
13 jaar11 jaren geleden -
Ik ben als eens ongesteld geweest ik was er vroeg mee . Ik ben overal vroeg mee . Ja ik ben al jarig geweest en 13 geworden Schrijfster
13 jaar11 jaren geleden -
Je kan zeker niet zwanger worden als je niet eerst menstruatie hebt gehad. ik ben (en wordt nog steeds) door een vriend van mijn broer verkracht. en hij heeft meerdere malen al zaad in me gespoten toen ik nog niet gemenstrueerd had. het is raar maar sinds er in mij kutje geneukt wordt heb ik nu ook al gemenstrueerd. ik ben dertien dus het kan best komen. Nu ben ik wel bang als hij me weer pakt en neukt dat ik zwanger zal worden. ik kan zeggen het met condoom te doen. Hij doet het zowieso het is al zeker 6 maal gebeurt. Ik kan er weinig tegen doen hij verkracht me echt, vastgebonden en wel, ook heb ik al eens mijn slip in mijn mond moeten houden met tape erop
13 jaar11 jaren geleden -
Je kan pas zwanger worden na je eerste menstruatie, eerder niet, dat is onmogelijk.
15 jaar11 jaren geleden -
Wat een onzin hierboven( jongen 14 jaar), peuters hebben een pop om mee te spelen, maar zeker geen baby haha!! Dit kan naar het rijk der fabelen jongen van 14!!!!!!!!
22 jaar11 jaren geleden -
je kan alleen zwanger zijn als je al ongestelt bent
12 jaar11 jaren geleden -
@jongen van 14 Maar meiden kunnen niet zwanger worden zolang ze niet ongesteld zijn, toch?
14 jaar11 jaren geleden -
Ik heb een test gedaan ik ben niet zwanger . ??Gelukkig .
12 jaar11 jaren geleden -
Ik vroeg het ook omdat ik een vriendje heb en als hij er achter komt maakt hij het uit en ik hou met heel mijn hart en ziel van hem . Xxx de schrijfster
12 jaar11 jaren geleden -
Er zijn peuters die met 3 en 4 jaar al een baby hebben. Is op het nieuws gekomen. Dus zeker kan je zwanger worden met deze leeftijd.
14 jaar11 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Wil je ergens terecht met jouw nare seksuele ervaring?
Het maakt niet uit of het lang of kort gelden is gebeurd. Ook wanneer je ervaring online was. Meer weten?
Ga naar centrumseksueelgeweld.nl over Wil je ergens terecht met jouw nare seksuele ervaring? -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Heb je een seksuele ervaring gehad zonder dat je dit wilde?
Je bent niet alleen! Er zijn verschillende mogelijkheden om er met iemand over te praten wanneer je dit wil. Er zijn ook manieren om hulp te krijgen. Lees hier meer.
Ga naar jouwggd.nl over Heb je een seksuele ervaring gehad zonder dat je dit wilde? -
Duidelijk zijn over wel of geen seks.
Hoe doe je dat?
Ga naar jouwggd.nl over Duidelijk zijn over wel of geen seks. -
Podcast Sense Talk
Ken jij Sense Talk al? De podcast waarin jongeren praten over seksualiteit. Bijvoorbeeld de eerste keer, coming-out, thuis praten over seks en nog veel meer. Ga naar sense.info.
Ga naar sense.info over Podcast Sense Talk -
Weet jij de weg naar hulp?
Naar wie ga jij als je in de problemen raakt of het even niet zo lekker loopt? Vind de hulp die bij je past.
Ga naar jongerenhulponline.nl over Weet jij de weg naar hulp? -
Zanzu, mijn lichaam in woord en beeld
Zanzu.nl is een website over seksualiteit en seksuele gezondheid. De informatie is in veel talen beschikbaar.
Ga naar zanzu.nl over Zanzu, mijn lichaam in woord en beeld
Anoniem en gratis hulp of advies?
.png)
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
.jpg)
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!