Eerste keer
Hoe is het om voor t eerste geneukt te worden als jongen. Graag tips en ervaringen
3 Reacties
-
Hij gaat geneukt worden, dus dat zal dan wel door een jongen zijn. Ik neem aan dat het voor die jongen niet de eerste keer is, dus die zal dan wel weten hoe hij het moet aanpakken en het leuk vinden (om te doen!). Kijk eens op sense.info/nl en ga naar het Seks ABC. Daar kan je wel wat informatie vinden onder de a van anale seks. Hoe het is dat weet je straks vanzelf wel. De een kan er geen genoeg van krijgen en voor de ander hoeft het niet zo. Veel plezier zal ik dan maar zeggen. ;-)
23 jaar3 jaren geleden -
Als het door een jongen is: glijmiddel gebruiken :-) .
Mijn vriend en ik hadden gezegd dat we dat nooit zouden doen, langs achter nemen. Gewoon, omdat dat vies lijkt.
Een paar weken geleden is het er dan toch van gekomen. D (mijn vriend) had mij zo fijn laten klaarkomen dat ik zijn nieuwsgierigheid om het eens 'langs achter' te proberen, niet kon weigeren. We wisten ook wel dat er glijmiddel nodig was, maar dat hadden we niet, dus gebruikte hij het sperma dat op mijn buik lag om zijn piemel mee in te wrijven. Een plezante ervaring was het niet! Deed veel pijn, zowel bij mij als bij hem en ik was heel blij en opgelucht toen hij eindelijk in mij was.
Voor mij hoefde het niet meer om dat nog eens een tweede keer te proberen, ik vond het niet plezant. Omgekeerd vond ik er ook niet veel aan, ging moeilijk en pijnlijk en het was niet plezant om in D zijn gezicht te kijken, terwijl ik hem pijn deed. Maar hij wou perse dat ik het ook eens bij hem probeerde.
Het weekend daarna had D glijmiddel gehaald. Het hoefde voor mij niet, maar puur uit nieuwsgierigheid heb ik ingestemd. Ik verwachtte weer heel veel pijn, maar die kwam er niet. Een heel raar gevoel, dat wel. ge moet u echt helemaal ontspannen. Zou het zo aanvoelen voor een meisje om seks te hebben?
Andersom ook weer geprobeerd, en het was wel plezanter met dat glijmiddel.
En toch hebben we het sindsdien geen derde keer meer gedaan. Het is een slibberig gedoe, dat glijmiddel, en alletwee voelen we dat het 'langs achter nemen' niet perse hoeft om fijn intiem met elkaar te zijn. En in het achterhoofd blijft het toch een beetje vies: het is tenslotte 'langs achter'.16 jaar3 jaren geleden -
Met wie ga je neuken, meisje of jongen? T’s maar een klein verschil!
18 jaar3 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Wat betekent het allemaal?
Wat is het verschil tussen seks, vrijen en neuken? En wat hoort er bij seks en wat niet. Wil je er met iemand over praten? Dat kan.
Ga naar jouwggd.nl over Wat betekent het allemaal? -
Podcast Sense Talk
Ken jij Sense Talk al? De podcast waarin jongeren praten over seksualiteit. Bijvoorbeeld de eerste keer, coming-out, thuis praten over seks en nog veel meer. Ga naar sense.info.
Ga naar sense.info over Podcast Sense Talk -
Zanzu, mijn lichaam in woord en beeld
Zanzu.nl is een website over seksualiteit en seksuele gezondheid. De informatie is in veel talen beschikbaar.
Ga naar zanzu.nl over Zanzu, mijn lichaam in woord en beeld -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
.png)
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
.jpg)
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!