-
@M16 het was een weddenschap die ik had verloren dus vandaar de natte broek
Gelukkig was er niemand thuis maar me buurvrouw had beloofd niks door te vertellen en tot nu toe heb ik niks gehoord
-
Ja, die bussen zonder toilet zijn de grootste oorzaak van plas ongelukjes. Die chauffeurs stoppen ook niet voor mensen met hoge nood. Wij hebben eens het omgekeerde meegemaakt, een chauffeur die zin broek en zijn cabine onder water had gezet. Wij zaten voorin en zagen ineens dat daar iets gebeurd was. Hij deed of er niets aan de hand was en deed bij het volgende tankstation een hele cover-up. Naderhand bij de lunch gaf hij het toe en ons de schuld omdat er zoveel meiden voorin zaten te kijken dat hij het niet in zijn koffiekan kon doen.. Een grote stevige vent van ongeveer 35, dus die zal wel vreselijk benauwd gezeten hebben voor hij dat deed.
-
@j22…In de gracht of tegen een boom mocht niet van mijn vriendin. Struiken zijn hier niet bij de flat en het toilet was thuis.
Het duurde en duurde voordat de lift er was, gelukkig gaat die dan snel, alleen ja door die versnelling kwam er een dubbele druk op mijn blaas spier.. Met de trap zou ik het wel gehaald hebben. Het is maar een tip.
-
Mijn tip aan iedereen hier:
Denk nooit "Ik haal het nog wel tot thuis", maar zoek liever een toilet, struik, gracht of boom.
Want, mijn ervaring:
Je haalt het wel tot thuis, maar in het fietsenhok, de lift, bij de voordeur terwijl je met de sleutel staat te hannessen, of (nog erger) met de deurklink van de plee in je hand, loopt het dan alsnog in je schoenen.
-
Je maakt het steeds erger j16. Ze dacht dat je een ongelukje had en vond dat redelijk normaal. Had daar een verhaal van gemaakt dat de bus in een vreselijke fille stond en ze had begrepen dat je er niet veel aan kon doen. Daarmee was het klaar geweest. Nu heeft ze de raarste ideeën over je. Trouwens wat heb je je moeder verteld en praten die twee vaak?
-
Met een natte string en broek zag ze wel ongeveer hoe groot je piemel is, maar verder toch geen details dus daar zou ik niet mee zitten.
Een lichte strakke boxer die nat is laat wel heel veel zien. Als dat je bedoeling is moet je het doen, maar ik zou er een hand voor houden als ik uit het water kom.
-
Met jullie eens m17 en j16. Hij hoeft niet groot te zijn en niet helemaal naakt. zo’n stevig pikkie in een natte doorschijnende boxer kan zo geil zijn. Mijn vriend zwemt ook wel s in zijn onderbroek en komt maar op 5 cm in koud water.. Ook top van die buurvrouw dat ze je niet uitgelachen heeft. Je zal echt je huis net niet gehaald hebben door de hoge nood, dat is al gênant genoeg
-
Toen wist ze nog niet dat het een grapje was j16. Ik zag een groepje jongens ongeveer net zo oud en die waren in hun onderbroek gaan zwemmen. Lichtblauw schijnt nog erger door dan wit. Je zag echt ales bij hem. Ze deden niet eens moeite om hem te verbergen. Die in het lichtblauw zal ook ongeveer 6cm gehad hebben. Mijn vriendin had het er een week later nog over. Ik heb ze eerlijk gezegd dat mijn dag niet meer stuk kon. Misschien bij je buurvrouw ook niet.
-
@M17 het kan ook zijn dat ze moest lachen omdat ik mijn broek had geplast ze zal ongetwijfeld wat piemels gezien hebben
Valt mee zelf nooit opgemeten maar ik denk zo'n 6cm slap en 10cm stijf
-
Hihi dat moet wel j16. Niet zo erg, ze is veel ouder dan jij en zal wel al veel piemels hebben gezien. Heb jij eigenlijk al een beetje grote?
-
@M17 nu ik terug denk moet ze mijn piemel wel gezien hebben op het moment dat ik alles liet lopen zag ik dat ze moest bijna moest lachen maar ze antwoorde normaal ik ben haar wel later op de dag tegen gekomen ze zei misschien helpt een maandverband of een inlegkruisje dan zie het niet zo zitten omdat het ook wit is
-
Het scheen helemaal door dan heeft ze hem gezien j16. Ga je het nog een keer doen of durf je nu niet meer?
-
@M17 het scheen behoorlijk door ik weet niet of ze het heeft gezien toen ik alles liet lopen was ze al bijna boven ik draaide me toen om naar huis te gaan en toen zei ze een ongelukje kan gebeuren gelukkig ben je dicht bij huis maar ik zou volgende keer geen string dragen het schijnt helemaal door
-
Haha, 11 jaar dan heb je nog een plassertje j20. Heel klein. Dan wrijven je ouders het er hard in dat dat na 4 of 5 jaar niet meer voor mag komen. Zorgen ze dat je het nooit vergeet.
-
J16
Scheen het ook nog door omdat alles nat was? Dan heeft ze je piep gezien.
Zeg je het hier als je het nog een keer doet?
-
M22, begrijp wat je bedoelt. Ik was al 11. Ik rende naar huis omdat ik het niet meer kon houden en toen ik de deur opendee zag ik dat het al gebeurd was. Grote schaamte en ik moest alles uittrekken. Daar stond ik met mijn natte kleren in mijn blote plassertle. Dat ik 11 was weet ik zo goed omdat mijn moeder me er toen 10 keer aan herinnerd heeft. Ik hoop maar dat ik het niet weer heb als ik 22 ben.
-
@M17 ik was ook blij dat mijn buurvrouw zo reageerde de volgende dag heb ik haar vertelt dat het een weddenschap ook dat ik normaal geen strings draag ze zei al draag je het wel ook als je niet in je broek had geplast zou het zichtbaar kunnen zijn
-
Ik had al gereageerd dat dat nu eenmaal kan gebeuren en een vriendin had het wel eens en daar werd niet over gezeurd. Bij meiden kan dat gewoon, maar nu had ik het zelf. Ik had bewust de gok genomen maar ik dacht het natuurlijk wel op te kunnen houden.
Maar nee en toen durfde ik niet aan mijn vriendin te zeggen dat ik een ongelukje kreeg. Die zag het natuurlijk wel en we lachten er om, maar ik als boerin met kiespijn. Het ergste was thuiskomen. Met pis en lood in mijn schoenen en natuurlijk de pech dat mijn ouders nog op waren.
Voor het eerst sinds ik 10 was zeggen dat ik in mijn broek had geplast. Ze keken heel raar. Boven was nog erger. Ik moest mijn vieze kleren brengen. Daar stond ik dus als een kleutertje. Ik neem die gok nooit meer, dan maar in de kijkerd met mijn broek beneden. Echt heel erg was dit.
-
Haha ik dacht dat wij meiden alleen dat klaarkom gevoel hadden na heel hoge nood. Heb je nog op het perron al staan te plassen? Dat zag ik een keer een jongen of al man doen. Twee stappen uit de treinen en gelijk pssst niet eens bij een papierbak.
Ik keek nog even achterom, dat kan ik niet laten en hij had een forse. Dat wel maar al nat tot zijn knieën. Zijn vriendin stond op hem te wachten. Kan zo gebeuren, dan heb jij nog geluk gehad.
-
Ik ben 19 maar toch bijna. Vannacht de laatste trein en ik stond al van mijn ene op het andere been te hinken op het perron. Hadden ze een trein ingezet zonder toiletten. Dat is nooit. Half uurtje affknijpen en ik biecht hier dat ik een paar druppeltjes niet meer tegen kon houden. Godzijdank als grote jongen erger weten te voorkomen en niemand heeft wat gezien en vanmorgen was het opgedroogd. Aan de andere kant wat luchtte dat op. Bijna lekkerder dan klaarkomen, hebben jullie dat ook.
-
Dat is bij weddenschappen maar ook als prank. Heb ik ook gedaan maar met een flesje water, want als je het echt dramaties doet worden ook je schoenen en de vloer nat en dat is toch wel vies en niet leuk meer. Een vriendin denkt nog steeds dat het echt was.
-
J16
Wat erg, wel lief haar opmerking, heb je haar later verteld dat het een weddenschap was? Anders denkt ze ook nog dat je dagelijks strings draagt, ik weet niet wat erger is.
-
Ik heb laatst een weddenschap verloren ik moest een gekleurde string aan met een witte broek ik moest als iemand naar boven kwam boven aan de trap wachten en vol in me broek plassen ik kreeg een seintje als dat moest bleek het mijn buurvrouw te zijn gelukkig reageerde ze rustig en zei kan gebeuren gelukkig ben je dicht bij huis
Alleen ik zou wel voortaan ander ondergoed dragen een string lijkt me niet handig met een witte broek
-
@J13. Je moet duidelijk zijn hoe erg je moet plassen. Je had al wat gevoeld en als dat al een klein ongelukje was moet je dat zeggen ook als je dat nog niet ziet. Dan snappen ze (wie je ouders) dat het niet meer kan wachten. Ook moet je al wat zeggen als de aandrang erg wordt en ze nog tijd hebben om je te helpen.
23 jaar
2 maanden geleden
-
@J13. Je moet duidelijk zijn hoe erg je moet plassen. Je had al wat gevoeld en als dat al een klein ongelukje was moet je dat zeggen ook als je dat nog niet ziet. Dan snappen ze (wie je ouders) dat het niet meer kan wachten. Ook moet je al wat zeggen als de aandrang erg wordt en ze nog tijd hebben om je te helpen.
23 jaar
2 maanden geleden
-
Ik kon er echt helemaal niets aan doen. Ik moest heel heel nodig en had niets gezegd omdat ik het nog op kon houden. Toen heb ik het wel gezegd omdat het echt nodig werd en zeiden zij dat ik het wel op kon houden tot het benzinestation omdat ik 13 ben. Ik heb gezegd dot ik het wel probeerde maar ik had al wat gevoeld maar dat wilde ik niet zeggen. Ik heb toen maar niets meer gezegd. Wat moet ik dan.
13 jaar
2 maanden geleden
-
Het is een beetje een taboe en ook weer zoiets dat als een ander het overkomt dan zeg je dat het niet geeft en het kan iedereen overkomen. Tegelijk denk dat het jezelf nooit zal overkomen en dat je het als gezonde jongen ( of meid want dat maakt niet zoveel uit) altijd nog wel even op kan houden. Zelfs als je blaas voelt als een te hard opgepompte voetbal. Ineens voel je dan dat het wel heel erg wordt en voel je het komen.
Een heel rot en genant gevoel. Duurt maar kort want dan besef je dat je in je broek gaat plassen en is er alleen maar schaamte. Het was een paar jaar geleden, daarna kijk je beter uit, dus nooit meer gehad.
Blijf vooral volwassen en zeg dat je in je broek plast omdat je te lang hebt gewacht en niet anders meer kan. Anders is het niet. Elke smoes of excuus maakt je beschamender.
23 jaar
2 maanden geleden
-
Ik ook hoor. Niet over zeuren kan gebeuren zeggen we hier thuis over zulke dingen. Mijn pa kwam thuis rend gelijk het toilet in en toen naar boven onder de douche. Wij dachten al zoiets. Die avond bij het eten begon mijn ma erover en kreeg hij een vuurrood hoofd. Maar hij is eerlijk en vertelde het hele verhaal.
15 jaar
2 maanden geleden
-
Wat maakt het uit hoe je hem noemt. Alle jongens hebben er een. In een jaar plas ik er 1000 maal mee, ruk er honderden keren aan en heb er nog steeds niet mee geneukt. En dan op een pechdag zeikt hij alles in mijn broek.
In de ochtend krijg ik een bon omdat ik door rood fiets. In de ochtend test Nederlands’terug een 4. .s middags test wiskunde een 3. Dat moest ik dus thuis allemaal uitleggen. Vergeet daardoor op school nog te plassen, ik moest dus vreselijk nodig en voordat ik een stil plekje vindt doe ik het in mijn broek.
Zo kun je ook thuiskomen. Kop op j14 en allemaal .
19 jaar
2 maanden geleden
-
Off-topic, @m21: in Vlaanderen zeggen ze "piet" inplaats van "piemel", ongeacht de leeftijd. Piemel is meer Hollands. Het woord "lul" klinkt hier erg ordinair en is eigenlijk een scheldwoord, erg weinig gebruikt voor dat ding.
Wel nog een hele hoop andere woorden: wortel, worst, saucise, sjarel, patatten (als in: "de patatten afgieten" = plassen) en nog andere waar ik even niet op kom. Dus m13 zal wel Vlaams zijn, gok ik.
22 jaar
2 maanden geleden
-
Zie je wel j14 je hebt je voor niets in de zenuwen gegooid. Moeders begrijpen dat. Iedereen vergeet wel eens iets en jij was vergeten te plassen . Als je dat even zegt begrijpt ze dat er iets gauw in de was moet en dat daar niet teveel over gepraat moet worden. Kan iedereen hebben ook als je volwassen bent. Kan iets met een kleine blaas te maken hebben maar met een kleine piemel is onzin. En @m13, een jongen van 14 heeft een lul of piemel en geen pietje.
21 jaar
2 maanden geleden
-
dankjewel, ze begreep het en ik kon alles in de wasmachine doen. Ik hoef me niet te schamen ook niet voor een kleine piemel.
14 jaar
2 maanden geleden
-
Hoe krijg je dat voor mekaar? Dan ga je naar je moeder en zeg dat je zo moest plassen en het te erg werd, dan snapt ze wel dat je kleren gewassen moeten worden. Heb je nog een klein pietje dan gebeurt dat nog vaak.
13 jaar
2 maanden geleden
-
ik liet het gaan voor de bus stopte. nu heb ik mijn broek boxer en sokken in een grote zak gedaan. hoe hebben jullie het aan je ouders gezegd??
Ik kan niet zeggen dat daarom mijn broek nat is. een meisje appte al wat mijn moeder ervan zegde. Meer hebben wat gezien dus ik kan niet zeggen dat het niet waar is. help dus.
14 jaar
2 maanden geleden
-
Ik zelf nooit maar mijn vriend moest zo nodig. Hij had het opgehouden om de trein te halen maar die had geen wc. Het was maar 20 minuten maar hij stond al op klappen en hij werd helemaal nerveus. Tja, zijn plas ophouden moet hij zelf doen, zo erg is dat nou ook weer niet. Bijna ruzie gekregen zo’n drama maakt hij er van.
22 jaar
2 maanden geleden
-
J22
Een minuut afknijpen, red jij dat, ik heb het zelf meegemaakt en wist dus dat ik totaal voor schut ging als ik het liet gaan, maar na hooguit 20 seconden moest ik wel. Je blaas geeft dan volle kracht dat is niet te doen die pijn. En ik ben niet kleinzerig.
20 jaar
2 maanden geleden
-
@M15:
Knijpen in je penis als je nodig moet plassen, is ontzettend pijnlijk. Hiermee kan je het plassen hooguit nog een minuut uitstellen. Zeker niet langer, want dat houd je qua pijn echt niet vol.
22 jaar
2 maanden geleden
-
HEY@alle jongens. Ik begrijp wel dat jullie je piemel er niet altijd uit kunnen steken en dat iedereen wel eens te lang wacht en dat je het dan niet meer op kunt houden ook als je 18 of 22 bent. Maar je kun toch knijpen via je broekzak? Totdat je bij de wc of bij een boom bent.
15 jaar
2 maanden geleden
-
Op dat moment zal je wel door de grond willen zakken j21, maar je hebt groot gelijk. Beter je plas onder je stoel dan een jaar later je diploma. Dat kost duizenden euro. Wat ouderwets, stuur even iemand mee om op te letten dat er niet gespiekt wordt. Mag je eigenlijk doorwerken als je dat hebt gedaan of dat ook niet.
21 jaar
2 maanden geleden
-
Geen enkele moeite mee, ik ben er zelf trots op. Het was bij het VWO examen scheikunde toen ik 18 was. Het duurde twee een half uur en na een uur moest ik al heel dringend. Toen het een kwartier later erg vervelend werd heb ik nog met een leraar gesproken maar die zag geen andere oplossing dan dat ik me ziek zou melden en herexamen aan zou vragen. Ik heb toen besloten door te schrijven tot ik het in mijn broek deed.
Het werd een hel maar ik heb het nog een uur volgehouden en had bijna alles af. Iedereen begreep het, niemand vond mij kinderachtig en ik had een ruime voldoende. Op het moment schaamde ik me toch, maar naderhand nooit.
21 jaar
2 maanden geleden
-
Nou ik ook maar, dan weten anderen dat ze de enige niet zijn.Het gekke is dat als dat een ander overkomt je gelijk vindt dat het een ongelukje is. Niets aan de hand. Een champagne na een biertje gedronken. Niet opgelet hoe vol mijn blaas was dat kan iedereen overkomen. Maar als het jezelf overkomt dan schaam je je zo allemachtig erg,,ik voel me de hele dag een kleuter en ben al10 keer voor de zekerheid gaan plassen
22 jaar
2 maanden geleden
-
Van een slappe lach 🙈
12 jaar
2 maanden geleden
-
Als dat zo was zou ik dat hier wel zeggen maar het is me nog nooit overkomen sinds ik heel klein was. Ik moet wel eens heel nodig dat het pijn doet en de aandrang heel onprettig wordt, maar ook als ik dan nog een half uur moet wachten krijg ik niet het idee dat ik het in mijn broek ga doen. Wat voelen jullie dan? Voel je dat aankomen of is het ineens heel onverwacht dat het in je broek loopt? Dan ben ik er misschien wel heel dichtbij geweest. Ik moet er niet aan denken.
20 jaar
2 maanden geleden
-
Precies j19 daar had ik geen trek in. Ik heb het opgehouden tot het niet meer ging en daarna nog geprobeerd de schade te beperken. Toen dat toch niet lukte het lachend vol in mijn broek gedaan. De knop omgezet en me helemaal niet geschaamd. Mijn ouders en broertje schaamden zich wel om mij, maar konden ook niet anders dan lachen toen ik zei dat het geweldig opluchtte en dat was ook zo. De grootste plas van mijn leven, blij dat ik hem kwijt was. Iedereen had er vandaag lol om. Jij ook een fijne kerst.de mijne kan niet meer stuk.
16 jaar
3 maanden geleden
-
Van harte gefeliciteerd met je plasbroek meisje 16. Maar vooral hoe je er mee omgaat. Gewoon een inschattingsfout hoe lang je het op kan houden en dan geen zin om met je kutje in de koude wind en de blikken van vieze mannen te gaan zitten. Komt een keertje voor en lach er dan zo over.. Prettige kerstdagen.
19 jaar
3 maanden geleden
-
Hoi ik wist dat dit er was. IK HEB IN MIJN BROEK GEZEKEN.
ja gistervond na het kersfeest van mijn opa en oma. Op weg naar huis met twee tassen kadootjes. Ik moest zo en wist me geen raad. Sokken nat, schoenen vol. We hebben toen thuis gevierd dat ik 12 jaar lang altijd het tot de wc heb opgehouden.Een keertje nu niet en ik schaam me er niet voor. Moeten jullie ook niet doen. Ik vertelde het net ook aan al mijn vriendinnnen en die moeten ook alleen maar lachen. Leuk toch?
16 jaar
3 maanden geleden
-
hoii ik heb vannacht na het stappen op weg naar huis in me broek geplast terwijl ik bij een vriendin achterop de scooter zat schaamde me toch wel ! en dat is echt door dat ik aangeschoten was hoor ! dan voel ik het minder goed dat ik moet plassen pas heel laat ! en was om 5 uur al wakker geworden door dat ik in me slaap in me bed heb geplast ! dat heb ik alleen als ik aangeschoten ben of dronken in me bed !
maar met niezen en slappe lache heb ik het ook wel eens in me broek ! bloos
21 jaar
3 maanden geleden
-
Ik ook niet, maar het ergste was ook in een file. Ik moest keinodig maar mijn vader zei dat hij hard door zou rijden en dat ik thuis gelijk uit kon stappen. Vijf minuutjes maar daar dacht het andere verkeer anders over. Na kwartier waren we niet veel verder en moest ik heel hard knijpen om hem dicht te houden. Dat heb ik dus meer dan 5 minuten volgehouden, dat was vreselijk auwwww. Toen was mijn vader een zijstraat ingereden en heb ik naast de auto geplast. Wie het zag maakte me geen reet uit. De volgende keer knijp ik niet en doe ik het in mijn broek als hij me zo lang laat wachten. Mijn moeder is het daar mee eens. Ook al ben ik dan 20 of 25.
18 jaar
3 maanden geleden
-
Ik kan mij een natte broek niet herinneren door in mijn broek te plassen. Wel anderhalve week geleden een natte boxer door een natte droom.
15 jaar
3 maanden geleden
-
Een natte broek opbiechten na de basisschool hoef ik gelukkig niet. Maar donderdagmiddag na de kerstinkopen ging het achterin de auto van mijn moeder bijna mis. Het bleef maar stilstaan en ik liep bijna over. Gelukkig was er een spaflesje, maar mijn tante en nichtje naast me wilden niet hun ogen dicht en hun handen er voor doen. Ze hadden hem toch al eens gezien lachten ze.. Ik heb nog ff geprobeerd het toch in te houden maar toen kwam het dus moest ik wel. Genant was het dus toch, maar niet het ergste.
16 jaar
3 maanden geleden
-
Meisje 20 normaal hangen we hem er gewoon uit en plassen tegen een boom of in de bosjes. Ook als er meiden bij zijn ;) Vond in mn broek wel lekker, misschien ga ik het ooit nog wel eens doen..
19 jaar
3 maanden geleden
-
Niet overdrijven mannen! Als je het een keer te lang op hebt moeten houden en dat lukt niet meer ben je niet gelijk een klein jongetje. Als mijn vriend dat zou overkomen moest hij die avond gelijk in bed weer bewijzen dat hij een man is. Zoals een jongen hierboven zelf aangeeft. Wel schamen als je te lang hebt uitgesteld. Niet omdat je blaas het niet meer kan houden.zelf heb ik het eens maar in mijn broek laten lopen omdat ik bang was dat er iets ging scheuren.
21 jaar
3 maanden geleden
-
Ik vind het ook spannend om het te laten gaan heb het van de week in min broek geplast met een witte broek en een string je zag alle zitten
16 jaar
3 maanden geleden
-
Ik en mijn bff plassen vaak samen als we bij elkaar thuis logeren. We doen het vaak staand onder de douche of in bad. Ook plassen we dan tegen elkaars benen aan of over elkaars borsten heen.
Ook gaan we vaak staan in de badkuip, dan plassen we expres met onze broek nog aan alles nat.
16 jaar
3 maanden geleden
-
Wat leuk laatste jongen 19. Ik had nog nooit eerder gehoord dat jongens dat ook deden. Meiden wel, ik ook. Dan ben je niet de enige of de eerste die in hzzr broek pist bij heel hoge nood. En die opluchting is een zegen. Ik dacht jongens zullen hem er allebei wel gewoon uithalen als het niet meer te houden is en er zijn geen meiden bij. Ook wel meegemaakt dat een jongen hem er uit haalde waar mijn vriendin en ik bijstonden. Sorrie ik hou het niet meer op zei hij.
20 jaar
3 maanden geleden
-
Haha, dat ken ik man, @j21, dat voelt al vreselijk en dan voel je je blaasspier barsten. Ik spande al mijn spieren om het nog op te houden maar toch plaste ik hard in mijn broek. Je hebt dan de keus tussen hard in je broek en heel hard in je broek. Kies maar voor heel hard dat lucht een beetje op. Het boeide me niet meer. Ook niet dat ze me kleutertje noemden.Dat was waar.
23 jaar
3 maanden geleden
-
Jongen21
Hoe oud was je toen en waarom wist je moeder het?
Trouwens waarom de tram, kun je niet beter naar huis lopen, dan droogt je broek ook nog wat
14 jaar
3 maanden geleden
-
Deze zomer had ik met een vriend in m'n broek gepist. Heel raar achteraf, maar soms doe je domme dingen :) We kwamen uit de kroeg, aardig wat biertjes gedronken dus, en liepen naar huis. We moesten lang wachten voor een brug. En moesten allebei heel nodig pissen. Vriend zei: ik moet zo nodig, ik pis in me broek. Ik zei: doe dan. Hij keek me aan en zei doe jij het ook? Ik zei is goed. En toen lieten we het allebei lopen en pisten we compleet in onze broek. We moesten keihard lachen. Daarna dus in zeiknatte broeken naar huis en toen douchen. Het was erg grappig en in ieder geval luchtte het wel op.
19 jaar
3 maanden geleden
-
Als we toch eerlijk gaan zijn.
Ik doe het af en toe express dan ga ik op de wc zitten en laat ik mijn string aan. Dat warme gevoel maakt me heel geil dan. De spannendste plek was 2 maannden geleden in een restaurant toen we uit eten waren met de familie. Had wel een paar wijntjes op hihi had een jurk aan dus niemand kon het weten
19 jaar
3 maanden geleden
-
OK ik biecht het hier ook op. Net als j18 had ik het al een paar keer op het randje gehaald, waarvan 1 maal een straal in mijn onderbroek. Toen al in mijn eigen straat werd het vreselijk. Laatste redmiddel was het achterpaadje war mogelijk niemand was, maar voor ik daar was had ik letterlijk alles laten gaan. Het moest er uit. Dan heb je vooral als man het idee dat dat het beschamendste is wat je kan overkomen.
Daardoor maakte ik het nog beschamender daarom de volgende raad. Probeer het niet te verbergen. Zeg iedereen ook je ouders, je vriendin, je zusje die merkten dat je iets geks had eerlijk dat je in je broek hebt geplast. Het is alleen je eigen stomme schuld. Niet van de file, niet de buschauffeur of wie dan ook er niet voor je stopte. Niet je blaas die klein is. Niets van dat. Alleen dan geef je je zelf een houding.
Ik zie mezelf nog met mn nog lekkende broek en schoenen stiekum de tram opsluipen. Dat was het ergste niet dat moment dat ik het niet meer op kon houden. En dan nog tegen mijn moeder volhouden dat ik het niet in mijn broek had gedaan, toen ze dat allang had begrepen. Heel erg. Toen ik er over nadacht ben ik alles gaan toegeven, maar dat was te laat.
21 jaar
3 maanden geleden
-
Gebeurd me ongeveer 1x per maand.
Soms een beetje en soms heel veel.
22 jaar
3 maanden geleden
-
Heb echt al jaren niet meer in mijn broek geplast maar ik kom de laatste tijd wel eens dicht in de buurt. Mijn blaas is niet meer zo sterk als eerst denk ik
18 jaar
3 maanden geleden
-
Een keer toen ik ontzettend bang was en een keer toen ik net de wc niet meer haalde
17 jaar
3 maanden geleden