Skip to content
30 reacties
5655 weergaves

Privé wellnes

Mijn buren hebben afgelopen maanden aan hun eigen privé spa ruimte gewerkt die voorzien is van kleedkamer met douche en wc, een sauna, een bubbelbad een relaxruimte met tv en openhaard en PS 5, en een verwarmd zwembad.
Nou vroeg hij mij en mijn broertje en zusje of wij van zwemmen hielden of we eens naar de sauna gaan, waar ik ja antwoorde. Nou zij die dat we voortaan gewoon bij hem terecht konden omdat zwemmen tegenwoordig best duur is en helemaal als je ook van een sauna gebruik wil maken. Wij zijn daar met z’n allen wezen kijken mijn vader en moeder en broertjes en dat zag er hartstikke goed uit. Diezelfde dag hebben wij mij broertje en ik er nog gezwommen en gebubbeld en de dag erna was het weekend en ben ik samen met mama en mijn broertje en zusje geweest was hartstikke gezellig en leuk, maar ik zou ook wel eens van de sauna willen genieten maar ja mijn mama die houd niet zo van warmte en papa helemaal niet dus heb ik aan mijn buurman gevraagd of dat allemaal moet gebeuren en dat vertelde hij mij, ben gevraagd om vrijdagavond te komen dan wilt hij mij het leren hoe ik van de sauna gebruik maken moet.
Mijn vraag jullie is het moeilijk of juist makkelijk?

14 jaar
3 maanden geleden

30 Reacties

  • Hoi Jongen 14

    Hier TS ben lange tijd stil geweest, maar indd ben de laatste dagen wel vaker bij mijn buurman geweest samen met mijn broertje om samen met hem en zijn zoon te genieten van zijn eigen Spa ruimte, nu met dit koude weer is het heerlijk om lekker te kunnen zweten en ook lekker te kunnen relaxen.

    Iemand melde dat die hele privé spa een behoorlijk investering heeft gekost, deels is dat beperkt gebleven door dat de buurman heel veel zelf gedaan heeft. Bubbelbad heeft hij via een veiling gekocht dat mooi goedkoper is dan een nieuwe kopen, sauna heeft hij via ook via een openbare veiling gekocht, deze heeft hij eigenhandig gekocht en opgebouwd, bubbelbad heeft hij monteurs voor gebeld. En het zwembad is een polyester zwembad, dat evengoed werkt als een betonnen zwembad.

    Dit allemaal heeft de buurman ons verteld tijdens het samen eten bij ons thuis, niet dat ik er expres om gevraagd heb, want dat lijkt mij iets te ver gaan om te weten te komen hoe hij dit allemaal betaald heeft.

    Zijn dochters maken ook wel gebruik van de sauna maar niet vaak, en zeker niet als er meer jongens aanwezig zijn zoals ik en mijn broertje, daar ik en mijn broertje weleens een stijve gehad hebben, maar dat is niet te voorkomen.

    Mijn moeder is er ook een paar keer geweest en zelfs mijn vader heeft zich laten overhalen door mijn moeder om er ook eens te komen genieten, hij vond de bubbelbad en het zwembad heerlijk maar de sauna is niets voor hem, dat zegt ie zelf ook, dat die warmte niets voor hem is.

    Aanstaande zaterdag gaan we er weer naartoe om met z’n allen te genieten en daarna is mijn buurman en zijn zoon door ons uitgenodigd om te komen dineren soort van kerstdiner en te toosten op een mooi 2025

    14 jaar
    1 maand geleden
  • En TS ben je nog weer bij je buurman naar de sauna geweest?

    14 jaar
    1 maand geleden
  • TS,

    Toen ik 11 jaar was heb ik zoiets meegemaakt. Ik ging mee met mijn moeder naar haar vriendin. Het was warm weer.
    Toen we daar kwamen liepen we eerst naar binnen en toen zei die vriendin dat haar zoontje buiten aan het zwemmen was en of ik ook wou.
    Maar ik had mijn zwembroek niet meegenomen. Toen zei ze dat is niet erg en dat ik mijn kleren wel uit kon doen.
    Toen ik in mijn onderbroek stond zei ze dat haar zoontje ook zonder zwembroek zwom en dat ze het prima vond dat ik ook in mijn blootje zwom.
    Mijn moeder had me al een jaar niet bloot gezien, maar die knikte alleen dat het goed was.
    Toen zei die vriendin dat mijn moeder er vorige week ook was en dat haar zoontje toen ook al aan het zwemmen was met de buurjongen.
    Ze deed een stap naar voren en zei iets van de eerste keer is het lastigste, maar je bent er zo aan gewend, ik help je wel.
    Toen dacht ik nog waarmee, maar ze trok meteen toen ze het zei mijn boxershort naar beneden.
    Ik voelde me eerst bekeken door haar omdat ze zei: niets om je voor te schamen.
    En daarna liep ze met me mee naar het zwembad en ging ik zwemmen.

    Toen we wat gingen drinken bij de tuintafel kreeg ik een stijve en maakte mijn moeder een grapje erover, waardoor die vriendin en moeder in een deuk lagen.
    Maar het was best fijn en de hele zomer heb ik daar gezwommen en het was ook geen probleem meer dat mijn moeder me bloot zag.
    Ik ga nu nog wel met mijn moeder en die vriendin en haar zoon naar de sauna. Soms gaat zijn oudere zus en mijn zusje ook mee.
    We mogen alleen sinds een jaar niet meer bloot zwemmen in hun tuin.

    Ben jij al weer geweest bij je buurman? Zijn die zussen van je buurjongen er ook wel eens?

    14 jaar
    2 maanden geleden
  • Jongen 12
    Ik geloof niets van wat je schrijft, tenzij je 24/7/365 permanent in een nudistische commune woont of in een naaktdorp waar je altijd verplicht naakt moet zijn.

    13 jaar
    2 maanden geleden
  • J12 daar geloof ik niks van.

    14 jaar
    2 maanden geleden
  • Ja hoor wel vaker naar een wellness en ook elke zomer naar naaktstranden en naturistencampings en thuis ben ik ook meestal naakt. Een paar vrienden als die bij mij zijn gaan ze nu ook inmiddels naakt ook als de rest van mn familie erbij is

    12 jaar
    2 maanden geleden
  • Hoi jongen 14 TS hier

    Mijn ervaring om zo lang bloot te zijn samen met mijn broertje mijn moeder is gewoon heerlijk.
    Thuis zien mijn ouders mij en mijn broertje wel vaker bloot en ik zie mijn ouders vaak genoeg ook bloot, tijdens het douchen, maar ook tijdens vakanties gaan we vaker naar naaktstranden dan normale stranden, dat is ook lekker maar daar heb je enkel zand en een soort van snackbar op het strand waar je gewoon bloot er naar toe kan gaan om je bestelling te doen.

    Mijn buurjongen heeft 2 oudere zussen die hem ook wel vaak bloot zien, dus naakte meisjes heeft hij vaak genoeg gezien 😃 en nu is het verschil tussen een meisje van 12 en een vrouw van 36 niet heel erg groot alleen in hún borstomvang en vagina zit er een verschil net als bij jongens van 13 en mannen van 41. Bij jongens van mijn leeftijd hebben de meeste een plukje haar en bij de mannen zit er soms een gigantisch hoeveelheid haar op.

    Toen mijn buurjongen en ik een stijve hadden was het niet te zien door mijn moeder of de vader van mijn buurjongen mijn broertje die bij ons was die zag het wel en plaagde ons ermee.
    We kregen een stijve omdat we met elkaar aan het spelen waren je kent het elkaars benen pakken onder water zodat die andere valt en dan gingen we soort van worstelen in het zwembad en daarbij hebben we elkaars pik aangeraakt die na een paar tellen rechtop stond.

    Zoals je mijn antwoord hebt gelezen heb je kunnen lezen dat mijn moeder en vader niet gescheiden zijn.

    En jij ga je ook wel eens bloot zwemmen of naar de sauna of doe je iets anders bloot (behalve douchen) samen of alleen?

    14 jaar
    2 maanden geleden
  • Hoi TS,

    Hoe was het om zo lang bloot te zijn waar je moeder bij was? Of ziet je moeder je wel vaker bloot? Je moet je toch even uitkleden waar iedereen bij is en je bent toch langer in je blootje dan eventjes als je onder de douche staat.
    Het is toch anders wanneer je even bloot bent of een hele lange tijd. Voor je buurjongen was het denk ik ook sowieso wennen met de buurvrouw die er ook bij was en hem ook bloot zag.
    Zei je moeder of je buurjongen daar nog iets over? En het zal ook lastiger zijn dat jullie beide een stijve kregen? Je moeder moet dat toch ook gezien hebben?
    Het schept ook wel een soort band dat je zo open bent met je buurjongen en dat het voor jullie geen probleem is om een stijve te krijgen.
    Was het meer dan jullie het bij elkaar zagen gebeuren en er iets van zeiden? Of was het meer dan de ene een stijve kreeg en plots de andere daardoor ook?

    Is je moeder ook gescheiden ofzo? Omdat ze zo makkelijk bloot ging samen met de buurman?

    14 jaar
    2 maanden geleden
  • Hey @ TS bedankt voor de update
    Dus het is allemaal goed afgelopen, super fijn voor jou en je familie!
    Blijven opletten en vooral genieten van de wellness
    (zal wel een smak geld gekost hebben zo n instalatie!)

    16 jaar
    2 maanden geleden
  • Hey jongen 16 TS hier,

    Afgelopen weekend zijn wij ik mijn moeder en mijn broertje, bij onze buurman geweest en hebben daar van zijn sauna, bubbelbad en zwembad genoten.

    Mijn mama die ging bijna naakt in de sauna zitten ze hield haar badslip aan maar ik en mijn broertje zijn gewoon naakt gegaan omdat we dat al meerdere keren zo gedaan hebben, mijn buurman had dit weekend ook zijn zoon erbij hij is 13 die ging pas naakt zoals zijn vader dat deed, in de sauna zelf. Hij vertelde later dat hij niet zeker was of wij (ik en mijn broertje) er wel naakt gingen zitten op onze handdoek, daarom deed hij pas op het laatste moment zijn handdoek van zijn middel af om daarna erop te gaan zitten. Na 15 minuten in de sauna te hebben gezeten liepen we allemaal naar de douches omdat de douche ruimte niet al te groot is wachten wij tot buurman M en zijn zoon klaar waren zodat wij, mijn moeder en broertje eronder konden.

    Me moeder die was na 1 minuut al wel klaar met die koude douche 😁 ik en mijn broertje bleven ietsjes langer staan omdat we daarna direct door naar het zwembad gingen om lekker op temperatuur te komen.
    De zoon van de buurman zat in de bubbelbad samen met zijn vader en nadat hij ons gezien had dat we naar het zwembad waren gegaan klom hij uit het bubbelbad en dook ook in het zwembad mijn moeder ging bij de buurman in het bubbelbad zitten. Tegen de avond kwam buurman M en zijn zoon bij ons eten mijn moeder had hún uitgenodigd om te komen eten met ons dat is altijd wel gezelliger dan alleen met hun tweeën.

    We hebben een heerlijk weekend gehad samen met de buurman en zijn zoon

    Denk niet dat mijn buurman op mij of op ons geilt, heb hem nog geen minuut met een stijve gezien in al die keren dat ik of samen met mijn broertje bij hem zijn geweest, zijn zoon die heb ik wel een paar keer met een stijve gezien maar dat was in het zwembad en bubbelbad omdat we met elkaar aan het spelen waren zelf had ik ook wel een beetje stijve maar dat is normaal we hadden er geen seksuele gedachtengang bij.

    Haha en nee mijn buurman M heeft geen camera’s hangen in z’n spa. Hij en wij en wel meerdere buren hebben wel veiligheids cameras hangen maar die zijn om ongewenst bezoek vast te kunnen leggen.

    14 jaar
    3 maanden geleden
  • ja die buurman zal echt wel nada doen zoals je zegt is ie meteen het haasje. Waarom mogen mensen nooit eens aangenaam of lief of zo zijn dan word er meteen wat ergs over gedacht.
    Het kan zijn dat hij wel op jouw geilt gewoon door te kijken en verder niks te doen ik zie nie wat daar mis aan kan zijn.
    Je zou wel ff kunnen checken of er cams hangen (zie internet hoe je dat met je foon kan doen) maar dan nog zo dom zal hij wel niet zijn.
    Mss moet je ff met je ouders of heel de familie samen in die sauna gaan om eens te zien hoe zij erover denken.
    Maar als je buuur een "privé spa ruimte voorzien van kleedkamer met douche en wc, een sauna, een bubbelbad een relaxruimte met tv en openhaard en PS 5, en een verwarmd zwembad" hebben gemaakt (best wel prijzig denk ik) gewoon om jongtjes te lokken lijkt me ook niet slim.
    En je kan ook gewoon "nee" zeggen als je het niet vertrouwt.
    Laat weten hoe het verderging??

    16 jaar
    3 maanden geleden
  • hoi ts: helaas is dat niet helemaal waar: vaak vind sexueel ongepast gedrag juist plaats binnen de familie- of kenniskring. Maar geen zorgen.. ik vind nog steeds dat jij gewoon dit moet en mag en kan doen. Want nog veeeel vaker is er helemaal niks naars aan de hand. Mocht jouw buurman later toch iets doen wat jij niet wil of wat ongepast is: dan moet je het natuurlijk wel zeggen tegen hem, of nog beter tegen jouw ouders. en op ene normale manier dat ze het er op een normale manier over praten, want ook dan hoeft er niks te zijn. Maar tot dat er iets gebeurd: lekker zo veel mogelijk genoeten van alle leuke dingen die het zwembad en sauna enzo jou bieden!! Met de buurman erbij.

    20 jaar
    3 maanden geleden
  • J20
    Er hoeft ook (nog) niks gebeurd te zijn. Het gaat om de situatie die ongepast is. Een volwassen buurman met een jonge buurjongen. En dan ook beide naakt.
    Ik vind dat raar en andere hier ook.
    Meestal wordt er eerst vertrouwen opgebouwd voordat......jeweetwel
    Maar TS moet ook nog kunnen reageren vind ik. Wij waarschuwen hem alleen maar.

    17 jaar
    3 maanden geleden
  • Jongen 15 TS hier,
    Voor zover ik weet is mijn buurman M gescheiden en heeft 3 kinderen 2 meisjes en 1 jongen die bij hun moeder wonen, maar om de twee weken komen ze bij hun vader.

    En zoals ik al aangaf mijn ouders zijn op de hoogte van waar ik verblijf. Ik snap jouw bezorgdheid maar geloof me, ik denk niet dat de buurman zulke kwaadaardige gedachten zou hebben om iemand te gaan misbruiken, want dan is hij zo het haasje.

    Hij M is geen onbekende voor ons we wonen al wat jaren naast elkaar en kennen elkaar best goed, dus denk niet dat mijn buurman het in z’n bolle hoofd haalt om mij of mijn broertje te misbruiken.


    Jongen20
    Dankjewel voor je schrijven, iedereen schrijft dingen die er helemaal niet hebben plaatsgevonden, iedereen die tegen is denkt dat alle mannen viespeuken zijn. Meeste aanrandingen/verkrachtingen en misbruiken vinden meestal plaats in publieke zwembaden en of andere baadfaciliteiten.

    14 jaar
    3 maanden geleden
  • Ik moet wel eerlijk zeggen dat dit een beetje ongepast overkomt, hoe oud is hij/hoe ziet ie eruit?

    Zorg dat je alles goed met je ouders bespreekt voor de zekerheid, je kan nooit 100% zeker zijn dat hij uiteindelijk niks ongepast gaat doen.

    18 jaar
    3 maanden geleden
  • jullie veronderstellen wel allerlei dingen... wat ik al zei ik heb ook een aardige buurman. Niet alle mannen zijn viezerikken he. Ik hoor nergens in het verhaal van ts dat er iets gebeurd is wat ongepast/grensoverschreidend gedrag is!

    20 jaar
    3 maanden geleden
  • Ja, j19
    Ik ben weleens naar de sauna geweest, maar niet naar een privesauna van mijn buurman. Gewoon een algemene sauna in een stad.
    Dank je J18 voor de steun

    17 jaar
    3 maanden geleden
  • Meisje 17
    Waaruit maak jij uit dat deze situatie ongepast is.

    Die jongen heeft een vette avond gehad en ik denk zelf dat zijn ouders hiervan op de hoogte waren dat die jongen bij de buurman was.

    Wat ik uit het antwoord van die jongen opmaak is juist dat die jongen de avond van z’n leven heeft gehad, die buurman zal wel vaker in zijn sauna vertoeven dan die jongen.

    En mijn vraag aan jou is dan ook heb je zelf wel eens van een sauna gebruik gemaakt? Want aannames maken doet iedereen zonder erbij zijn geweest.

    19 jaar
    3 maanden geleden
  • aan TS: heeft je buurman geen vriendin die ook mee doet ? Je hebt het over buren, maar ik lees alleen over de buurman.
    En wat vonden je ouders er van dat je bloot ging, alleen met je buurman?
    Gaan je andere broertje en zusje ook mee in de toekomst, al dan niet onder toezicht van je vader of moeder en hoe oud zijn die eigenlijk?
    Was het niet beter dat een van je ouders mee was gegaan om daar te zwemmen terwijl jij van de sauna geniet? Dan is er toch extra toezicht.
    Ik vind het vreemd dat er ook geen buurvouw is die een oogje in het zeil houdt of meedoet met haar man ???

    15 jaar
    3 maanden geleden
  • Ik ben het eens met m17 en vind het ook nogal raar

    18 jaar
    3 maanden geleden

Plaats een reactie

Maximaal twee cijfers (99). Ben je jonger dan 10, zet dan een 0 voor je leeftijd.
Vul minimaal 3 karakters in.
@
Je e-mailadres is niet zichtbaar voor anderen.

Je e-mailadres wordt alleen gebruikt om je deze mails te kunnen sturen en nergens anders voor. Je kan je altijd weer afmelden via een link in de mail.

Ik heb de privacy-informatie gelezen en ga ermee akkoord

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap