Makkelijk speeltje
Hey! Ik ben eigenlijk wel toe aan een sex toy alleen weet ik niet wat. Ik zoek iets wat leuk is om in je eentje te gebruiken maar wat je er ook makkelijk bij pakt zonder al teveel gedoe. Iemans tips?
12 Reacties
-
En ts? Ik zit ook al een tijdje te denken om dingen te kopen. Heb nu nog niks en heb ook niet echt een idee wat ik wil en chill vind.
19 jaar3 maanden geleden -
Ik vind een ankervormige voet beter dan een ronde en een ergonomisch gevormde plug.
23 jaar4 maanden geleden -
Hey! Ts hier, dan ga ik denk ik inderdaad voor een buttplug. Welke raden jullie aan? Qua type en model? En waar koop ik die makkelijk in de winkel?
21 jaar4 maanden geleden -
@j19, zo'n fleshlight is inderdaad lekker, maar zijn niet duur hoor. Van fppr heb je er al 1 voor 15 euro en die is echt heel chill. Als je hem gewoon goed verstopt op je kamer vindt niemand hem hoor. En wat betreft het betrapt worden, ik neem aan dat je zo ook niet betrapt wilt worden, dus dat zal met een speeltje niet sneller gebeuren. Ik zeg, gewoon lekker kopen!
22 jaar4 maanden geleden -
Een fleshlight lijkt mij heerlijk!
Moet heerlijk zijn om naar binnen te gaan en klaar te komen, daarin. Alleen zijn ze best duur, en gebruiken zal wel gaan maar ik moet er niet aan denken dat iemand van ons gezin me zou betrappen of dat ze het fleshlight zouden vinden...
Ik heb tot nu toe eigenlijk ook niks, ik gebruik vaak wel glijmiddel lotion, of zoiets, (kun je lekker in je gladde hand heen en weer glijden) en onder de douche shampoo, alhoewel het wel een beetje prikkelt in je plasbuis. Eigenlijk vind ik dat ook wel lekker, maar het schijnt niet helemaal prima te zijn. Toch denk ik dat als je goed afspoelt, wat ik wel doe, het niet heel verkeerd is.19 jaar4 maanden geleden -
Als je er interesse in hebt is een buttplug zeker een aanrader. Koop je eerste plug inderdaad niet te groot, of setje van drie bijvoorbeeld. Een beetje glijmiddel ( voldoende) aanbrengen dan het inbrengen gaat vlot. Een vibrerende plug is zeker lekkerder, maar misschien als eerste ervaring met anaal een grotere stap.
23 jaar4 maanden geleden -
Je kunt beide kopen en proberen. Zelf heb ik ookbeide. Koop wel een kleine plug en gebruik veel glijmiddel, dat is echt een must. Als fleshlight raad ik je die van fppr aan. Voelt echt lekker en makkelijk schoon te maken.
Laat maar weten wat je doet22 jaar4 maanden geleden -
Hey! Hier Ts, ik sta eigenlijk voor beide wel open. Hebben jullie dan tips wat handig is voor een beginner? En wat zijn dingen waar ik rekening mee moet houden?
21 jaar4 maanden geleden -
Dat ligt eraan wat je wilt ts. Je kunt een buttplug gebruiken, maar ook een fleshlight
22 jaar4 maanden geleden -
Er zijn eikelvibrators, gwn een vibrator die je over je eikel zet en aan doet
23 jaar4 maanden geleden -
Ik denk dat je eerst voor je zelf wilt moet bepalen of je een speeltje voor je pik en/of anus wilt.
21 jaar4 maanden geleden -
Nou het is eerder wat wil je er mee bereiken wil je iets voor je paal te verwennen? of voor je gaatje?
Zelf heb ik het een en ander om mijn penis te stimuleren hierbij kun je denken aan vibrerende penis ring. En nog iets van Tenga.
Maar het is helemaal wat je zelf wilt want dat haal ik niet uit jou uitleg.23 jaar4 maanden geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!