Baggy of skinny jeans?
Nog niet zo lang geleden waren (super)skinny jeans heel erg in de mode, maar sinds kort is dat opeens heel baggy geworden. Wat vinden jullie daarvan? Blijven jullie skinny jeans dragen, of draag nu je ook wijdere of zelfs heel erg baggy broeken?
7 Reacties
-
TS hier.. ik vind baggy broeken ook heel lelijk en slonzig staan. Ik draag zelf dan ook nog steeds strakke skinny jeans, liefst wat kortere zodat er een flink stuk blote enkel te zien is, dat blijft gewoon lekker sexy
23 jaar4 maanden geleden -
Ik vind baggy jeans heel lelijk. Velen lopen als schapen achter de trends aan. Ik doe dit niet. Ik hou van slimfit jeans omdat die veel mooier staan en fijner dragen.
20 jaar4 maanden geleden -
Precies wat jij schrijft hierboven,zelf doe ik niet aan die mode hypes
Ik draag al lang steeds strakke skinny jeans,mijn vriendin vind ze het
mooiste bij me staan.
En ze komen terug in de mode heb ik gelezen,dus ben ik er weer klaar voor.
Ik woon op het platteland en hier zie je ze vaak door jongens gedragen, ook bij vrienden23 jaar4 maanden geleden -
Belangrijkste is om je te kleden naar je lichaam. Ikzelf ben te dik, dus dan moet je natuurlijk zeker geen skinny jeans gaan dragen, hoe erg het ook in de mode was.
Draag meestal straight fit. Super baggy vind ik niet handig bij het fietsen en vind ik soms ook wat slonzig overkomen.22 jaar4 maanden geleden -
Ik ben en niet zo van de trends. Ik doe wel mijn best om er goed uit te zien. Het is ook vaak fast fashion en ik wil mijn geld graag investeren in dan wel mooie maar ook kwalitatief goede kleding. Ik heb wel een hekel aan skinny jeans, ik draag dus ook wijdere broeken. Dat vind ik mooier en lekkerder zitten, maar niet omdat het bij deze tijd hoort. Maar iedereen moet zijn ding doen natuurlijk
19 jaar4 maanden geleden -
Allebei. Je hebt toch niet iedere dag dezelfde broek aan, dus kun je netzogoed afwisselen. Alleen jammers wanneer meisjes een wijde broek aan hebben, daar krijgen de meeste echt een lelijke platte reet van.
17 jaar4 maanden geleden -
Dat zijn mode trends waar ik niet aan mee doe. Puur omdat ik als student niet het geld heb om elke maand een nieuwe kleding kast vol kleren aan te schaffen. Dan maar uit de mode lopen hoor geen haan die er naar kraait.
22 jaar4 maanden geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!