Dim ondebroek
Hoe geoot zijn jullie en welke maat heb je van dim ondebrroeken zie op site ze redelijk klein
Uitvallen weet niet welke maat ik moet
10 Reacties
-
Ik draag nu steeds Medium en vroeger S. Ik had enkele strings van Dim en deze waren toen ook maatje S. Waren goede kwaliteit en pasvorm, ik vermoed voor de slips en boxers dus ook. De strings waren ook zeker een aanrader, ook als een eerste string.
22 jaar2 jaren geleden -
Dragen jullie dan de boxers of de slips?
17 jaar2 jaren geleden -
@j12 wat hebben onderbroeken nu met sex te maken?
J21 heeft gewoon een woordgrapje gemaakt met het merknaam DIM (DIMmen)19 jaar2 jaren geleden -
J21 hoe bedoel iets rustiger aan wil doen sex is toch naakt!
12 jaar2 jaren geleden -
Haha j12, dat is een onderbroek die je aantrekt wanneer je wat rustiger aan wil doen. Om te dimmen zeg maar :-)
Nee knul, DIM is gewoon een merknaam. Dezelfde fabrikant van de dames panty's. Zo, dat weet je ook weer.21 jaar2 jaren geleden -
Wat is een dim onderbroek?
12 jaar2 jaren geleden -
Frans ondergoed moet je idd altijd een maatje bijtellen. Op vakantie in Frankrijk slips bijgekocht want geen zin om te wassen. Van verschillende Franse merken : Dim, Hom, Athena, Éminence en het textielhuismerk van een hypermarkt. Stuk voor stuk te klein. Nochtans heel wat blote Franse jongens en mannen gezien op de naaktstranden en die waren best wel flink geschapen. Het is dus een raadsel waarom ze zichzelf zo insnoeren want ze zitten echt niet lekker. Wil je voldoende ruimte voor je zaakje dan flubberen ze aan je kont en wil je ze strak aan je kont dan heb je een schoentrekker nodig om je zaakje er in te wurmen.
21 jaar2 jaren geleden -
Van dim hoef je helemaal geen grote maat te nemen,net als in m'n andere underwear heb ik in dim ook maat M.
Zou ik L nemen,dan zou m'n pik er voor mij te los in hangen.
En idd de contouren worden goed weergegeven23 jaar2 jaren geleden -
Ik vind ze prima, vallen wat krap uit, maar daardoor komen mij. “Contouren” er veel beter uit, dat vind ik best geil.
18 jaar2 jaren geleden -
Vallen inderdaad klein uit, zitten strak en verhullen weinig (schaamhaar komt erboven en lijkt alsof ik een grote bulge heb) terwijl dit in andere merken niet zo is. Nu maat L, ben 1.90, zou dus eigenlijk XL moeten hebben
21 jaar2 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!