Clone a willy
Ik zou graag eens een clone a willy kopen om een dildo/vibrator te maken van mijn eigen piemel.
Heeft er hier iemand ervaring mee? Werkt het goed?
Iemand een idee wat ik erna gewoon doe met die dildo/vibrator?
7 Reacties
-
Heb je met beide ervaring? Zo ja, wat dan en hoe voelde het?
15 jaar2 jaren geleden -
Ik heb een hekel aan anaal. Doen en krijgeñ
21 jaar2 jaren geleden -
@laatste J21, waarom niet als hetro? Dan kun je toch ook prima genieten van stimulatie in de a...
20 jaar2 jaren geleden -
Ik heb er een keertje eentje gemaakt voor m'n toenmalige vriendin. Het is best lastig om de hele tijd stijf te blijven, want het voelt best akelig om je dick in die koude, natte gips te steken en je kunt natuurlijk ook niet eraan trekken als hij in dat opdrogende gips zit. Goeie porno aanzetten dus of zorgen dat je partner er is om je hard te houden (was in mijn geval niet mogelijk want het was een kadootje).
Je moet ook goed zorgen dat het vibrator onderdeel er goed in het midden inzit en niet aan de zijkant uitsteekt ofzo want dat is niet erg mooi als hij uiteindelijk klaar is.
Heb hem toen als kado aan mijn toenmalige vriendin gegeven en we hebben hem ook weleens gebruikt tijdens de seks (dubbele penetratie bijvoorbeeld, dat wond ons beiden erg op). Maar heb hem ook weleens voor de grap in mijn mond genomen omdat mijn vriendin me eens wilde laten voelen hoe het zou zijn om mijn eigen penis te pijpen. Was wel geinig dus kan me voorstellen dat je als je gay/bi bent er zelf ook genoeg plezier mee kunt hebben.21 jaar2 jaren geleden -
Aan dat cadeau doen had ik ook al gedacht
Ja, zag het ook, hij moet 2min stijf blijven, maar in die koker kan je hem niet stimuleren. Ben dus nu aan het zoeken hoe ik hem zolang stijf zal kunnen houden21 jaar2 jaren geleden -
Het is best lastig goed stijf te blijven tijdens maken
19 jaar3 jaren geleden -
Ik heb het zelf nog nooit gedaan, al is het wel een grappig idee. Je kunt hem natuurlijk zelf gaan gebruiken, of eventueel iemand cadeau doen. Lijkt zelf gebruiken je niet wat dan?
20 jaar3 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!