Andere manier rukken?
Ik ruk meestal 1 keer per dag, maar ik wil het graag anders doen. Met speeltjes bijvoorbeeld. Heeft iemand misschien een idee hoe ik het andres kan doen en het lekkerder maken?
9 Reacties
-
beste j.14 : er zijn vele manieren om je piemel af te trekken
je kunt bv met duim en wijsvinger, die je met speeksel nat maakt, je toompje (dit is het velletje onderaan bij je eikel)) wrijven en met je andere hand, je vinger in je pisgaatje te steken
Je kunt ook onderaan je eikel met je vinger rondjes maken
Je eikel is het gevoeligste deel van je piemel en je kunt daardoor snel (soms te snel) klaarkomen als je voelt dat je gaat spuiten, even wachten en zo kun je een hele tijd doorgaan Je hand is de beste partner en al die seksspeeltjes kosten veel geld en we hebben met onze beide handen de beste sekspartner en kunne heel wat met onze piemel doen Je aftrekken voor een spiegel is ook heel leuk en dan zie je goed je piemel, die dan groter schijnt dan die werkelijk is ..succes j14 en ..... veel aftrekgenot !!!18 jaar3 jaren geleden -
@TS Je kan bijv. een masturbator kopen. Hier heb ik geen ervaring mee. Ik weet niet wat je zelf wil en of je er voor open staat, maar ik vind anale toys wel lekker. Buttplug, dildo en prostaat-stimulator , eventueel vibrerend, maken een orgasme veel intenser.
Niet beschaamd zijn om als man te genieten van anale stimulatie en penetratie. De prostaat stimuleren is echt niet zo raar, wel heel lekker. Gewoon een beetje uitzoeken wat jij het lekker vindt. Veel succes!21 jaar3 jaren geleden -
@jongen 16,dat klopt de bekkenstoot leer je zelf aan,zelf doe ik dit zo vanaf ongeveer elf jaar al en weet niet beter ik vind geen prikkeling bij gewoon aftrekken,ik haal mijn voldoening uit de bekkenstoot doe dan meestal een voetbalbroekje erbij aan omdat dit beter gaat en soms ook een luierbroekje om sperma op te vangen kan je zien hoeveel zaad je hebt.
18 jaar3 jaren geleden -
@j15
Bij mij is die bekkenstoot juist het omgekeerde van bij jou.
Ik had eens gezien dat een vriend op die manier masturbeerde toen hij in mijn kamer bleef slapen en heb het dan ook enkele keren geprobeerd. Ik vond geen prikkeling genoeg om klaar te komen.16 jaar3 jaren geleden -
Probeer eens met 1 hand af te trekken en met de andere met je kontgaatje te spelen.
17 jaar3 jaren geleden -
Koop een paar rubberen afwas handschoenen smeer ze in met zeep of vaseline.
Als je dan gaat rukken met die handschoenen aan voelt het heel anders dan met je blote handen.16 jaar3 jaren geleden -
Daar is op het internet veel over te vinden zoals de bekkenstoot dan lig je gewoon op je buik alsof je neukt zeg maar,zelf doe ik het ook op deze manier of het goed is denk ik niet omdat ik de prikkeling niet krijg als ik mij aftrek met de bekkenstoot heb ik het wel,handig is wel om het met een sportbroek aan te doen beter om je sperma mee op te vangen.
15 jaar3 jaren geleden -
als ik een paar dagen niet aftrek wat al best moeilijk is kan ik klaarkomen door alleen met mijn ballen te spelen en zachtjes te knijpen, ik laat mijn piemel dan verder met rust. misschien lukt dat jou ook. is echt een geweldig gevoel kan ik zeggen.
14 jaar3 jaren geleden -
Het kan ook anders om klaar te komen zonder rukken !
Je streelt je ballen en je masseert de eikel door de voorhuid heen.
Je maakt het toompje nat met wat speeksel en je wrijft erover met een vinger terwijl je een beetje heen en weer drukt op je plasgaatje.
Je houdt je boxer aan en glijdt met twee vingers links van je piemel en twee vingers rechts van je piemel op en naar vanaf de basis van je eikel tot aan je balzak.16 jaar3 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!