Voorhuid terug
Ik ben niet besneden maar vind het wel lekker om soms m'n voorhuid terug te laten zitten. Bijv als ik ga slapen en soms nog een stukje van de dag. Een geil gevoel vind ik. (Niet dat ik besneden wil worden trouwens). Na een tijdje wordt het wel irritant. Doen jullie dat ook en hoe lang hou je het dan zo?
5 Reacties
-
Ik heb een korte voorhuid,die de eikel voor de helft bedekt.Vaak schuift die vanzelf naar achteren,zodat de eikel helemaal bloot is,vaak laat ik het maar zo. Een groot deel van de dag laat ik hem maar bloot.
16 jaar3 jaren geleden -
Ik ben wel besneden en heb dus geen voorhuid meer. Wel lang genoeg zodat de huid soms, vooral met warm weer, over mijn eikel gaat en een soort voorhuid wordt. Zo gouw ik stijf wordt gaat de huid dan ook van mijn eikel af. Ik trek soms aan de huid zodat het uitrekt en langer wordt zodat ik weer een soort voorhuid krijg die heel mijn eikel bedekt als ik slap ben. Dat lijkt me echt geil.
Jullie eikel is vast gevoeliger dan die van mij, dus dan zul je de gevoeligheid ervan goed voelen in de boxer.21 jaar3 jaren geleden -
@1e j16: dat kan idd gebeuren als je eikel wat dunner is dan je staaf. 2e j16, dat zal wel voorvocht zijn. Ik doe het zelf al jaren dus mijn eikel is wel wat gewend, ik houd het wel een dag vol. Lekker gevoel als ie zo half stijf wordt. Wel uitkijken met dat voorvocht. Ik heb eeb zomerbroek van heel dunne stof, grijs, en voor je het weet heb je een nat plekje. En ik wil ook niet besneden worden hoor. Veel te blij met mijn voorhuidje haha.
22 jaar3 jaren geleden -
Ik doe dit ook soms, echter heel lang blijft m'n voorhuid niet zitten en er wordt dan voortdurend een soort van slijm gevormd, rond m'n eikel om die niet te laten uitdrogen, maar daardoor plakt 'n boxershort wel.
16 jaar3 jaren geleden -
Na enkele minuutjes kruipt die voorhuid weer over mijn eikel.
16 jaar3 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!