Ik ben in de war denk ik
Hoi dus ik denk dat ik gay ben maar heb het vlindertje gevoel niet in mijn buik als ik een jongen zie maar ik heb het ook niet met een meisje dus wat moet ik doen
5 Reacties
-
Dankjewel
13 jaar3 jaren geleden -
Beste TS,
Het vlindergevoel is niet iets wat je zelf bepaald of kan sturen. Het overkomt je en kan soms overweldigend zijn en plotsklaps opduiken. Zelfs bij iemand waar je die gevoelens nooit had verwacht. Dat is nu net het leuke aan verliefdheid. Het komt op je af wanneer je er niet naar zoekt.
Dit is normaal bij jongens van jouw leeftijd. Je hebt nog alle tijd om dit te ontdekken of het nu een meisje is of een jongen die jou dat gevoel geeft.
16 jaar3 jaren geleden -
toen ik 13 was ik alleen maar bezig met voetballen en gamen... dus die gevoelens komen vanzelf wel een keer
18 jaar3 jaren geleden -
Jow, chill. Je bent 13. Rustig aan, je hoeft niets en mag gewoon jezelf zijn. Er is geen reden om jezelf in een hokje te plaatsen. Waarom denk je dat je in de war bent? Alleen omdat je niet verliefd bent op dit moment?
21 jaar3 jaren geleden -
Beste jongen, Wat jij moet doen is je nergens druk over maken. Je bent dertien en dan begint alles pas en kan en mag alles nog.
Wees gewoon vrienden met jongens en meisjes die jij leuk vindt en waar je het gezellig mee kan hebben. Jij wordt vast wel een keer verliefd en of dat nu een jongen of een meisje is, wat maakt het uit? Liefde en vriendschap zijn fijne dingen en als jij iemand tegenkomt waar jij dat voor voelt dan moet je blij zijn.
Sommigen weten al dat ze gay zijn als ze elf of twaalf zijn, anderen twijfelen nog steeds als ze twintig zijn. Volg je hart, volg je gevoel en dan komt het allemaal goed. Ik wens je veel liefde in je leven.23 jaar3 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!