Slips bij zeeman
Ik heb een paar weken geleden een vraag gesteld over een oplossing voor opgerolde pijpjes bij trunks en boxers. Velen zeiden dat slips een optie waren en dat ik die bij de zeeman en hema kon kopen. Bij de hema kon ik ze niet vinden, maar bij de zeeman wel. Ik zag verschillende soorten slips. Ik zag deze https://www.zeeman.com/nl/jongens-slip-av-000159429.html en deze https://www.zeeman.com/nl/don-heren-slip-av-000009433.html maar dan in kindermaat. Wat is het verschil in uiterlijk en comfort en welke raden jullie aan?
12 Reacties
-
@j17 ja mijn onderbroek zit wel goed alleen bij me piemel is het altijd te groot. Komt omdat het erg klein is tussen me benen.
Zit wel goed om me middel en kont enzo hoor.12 jaar3 jaren geleden -
@j12, ik heb maat m bij de boxers van Zeeman, American Sportswear.. het is belangrijk dat het gedeelte waar je piemel zit dus groot zat is. Te groot is ook niks natuurlijk.
17 jaar3 jaren geleden -
@j17 oh ok, ik heb maat 146-152 van onderbroek
12 jaar3 jaren geleden -
@j12, het is niet zo dat de mijne zo groot is. Maar als ik de kleinste maat pak dan is het wel krap. En ruimte is juist goed voor je ballen!
17 jaar3 jaren geleden -
@j17 mijn ballen en piemel zijn nog heel klein dus ik heb altijd ruimte over in me onderbroeken
12 jaar3 jaren geleden -
@J13, dus een beetje zoals die zwarte, de 2e link. Het enige probleem is dat die wel echt te klein zijn voor mij.
15 jaar3 jaren geleden -
@jongen 12j, ik heb die ook en zitten inderdaad fijn! American sportswear. Pak wel de goede maat natuurlijk anders hebben je ballen te weinig plaats.
17 jaar3 jaren geleden -
@j13, dat zijn wel leuke slips van de Zeeman!
17 jaar3 jaren geleden -
Ik heb zelf deze
https://www.zeeman.com/nl/jongens-slip-av-000164854.html
Die zitten niet zo strak om je piemel13 jaar3 jaren geleden -
@J22, nee ik ben die kindermaten nog niet uitgegroeid. Ik ben redelijk klein en mager voor mijn leeftijd.
15 jaar3 jaren geleden -
Ik heb die grijze waar sportswear op staat en ze zijn fijn
12 jaar3 jaren geleden -
Bedankt voor die links. ik heb er op geklikt en nu krijg ik steeds onderbroeken reclames te zien van Zeeman! Ze lijken mij allebei wel comfortabel. Die grijze vind ik mooier. Heeft een wat lagere taille zo te zien dan die zwarte. Ben jij overigens de kindermaten inmiddels niet ontgroeid?
23 jaar3 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!