acne op rug & borstkas
hoi ik heb af en toe een puistjes op m'n rug/borst en ook best veel mee-eters/blackheads. En als je die uitknijpt zie je er allerminst niet fraai uit kan ik je zeggen.
is het normaal om acne op m'n rug enzo te hebben?
hebben meer jongens dit?
Zoja wat doen jullie hiertegen?
4 Reacties
-
Hallo iedereen,
Ik heb altijd last gehad van jeugdpuitjes en later acne. Verschrikkelijk was het (en soms nog steeds) Ik kon er zo onzeker over worden dat ik zelfs depressief ben geraakt en dat terwijl ik nog maar 18 ben.
Natuurlijk naar de huisdokter gegaan en die heeft me doorverwezen naar de dermateloog. ik kreeg zalfjes met dingen erin die ik niet kan uitspreken hahaha! In het begin werkte het wel een beetje, maar uiteindelijk bleef ik smeren en ging het niet weg.
Ik durfe ook niet echt extreme dingen te proberen, dus ben gaan zoeken naar vitamines en mineralen om te kijken of het iets voor m'n acne en puistjes zou doen.
Ik ben uiteindelijk bij Vitamine A uitgekomen en het mineraal Selenium. Wow! Na twee maanden was zeker 60% weg. Dit heeft een hoop van mijn onzekerheid weg gehaald en wou dit graag met jullie delen!!
Nog steeds is niet alles weg en m'n littekens zijn er ook nog, maar het is wel stukken minder en dat gun ik jullie ook. Hierbij eventueel een [bron](https://ervaringenmetsupplementen.nl/beste-middel-tegen-acne-een-zinamax-review/) voor natuurlijke vitamines en mineralen tegen acne.
Groetjes en liefs,
18 jaar3 jaren geleden -
Heb ik ook gehad. Als t erg veel zijn en niet weg gaat, dan kan je je huisarts vragen om een clindamicine oplossing depper. Dit is een antibiotica wat bij mij erg goed hielp tegen acne.
22 jaar4 jaren geleden -
Niet uitknijpen. Krijg je alleen maar littekens van!
23 jaar4 jaren geleden -
Dit heb ik ook heel lang gehad en nu nog steeds een beetje. Ik zorg gewoon dat ik het schoon houd, dus geen vettige huid. Verder kun je hier weinig aan doen lijkt mij.
20 jaar4 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!