S’nachts naakt over het strand gelopen
Beetje raar onderwerp misschien maar ik lag gisteren in bed (op vakantie aan zee in Nederland .) en ik kreeg opeens het idee om naakt over het strand te lopen ik weet niet zo goed waarom, gewoon omdat dit mij opgewonden leek denk ik. Ik heb toen mijn kleren aangetrokken en ben over de camping naar het strand gelopen. Op het strand heb ik mijn kleren uitgetrokken en ben ik op het strand een klein stukje gaan lopen. Heeft iemand ook iets vergelijkbaars gedaan, of wilt iemand zoiets doen?
8 Reacties
-
Is toch leuk om naakt over het strand te lopen. Ik was met vrienden 3 weken terug op een camping in zeeland. Hebben ook een keer in de nacht naakt in de zee gezwommen. Gewoon voor de fun.
19 jaar5 jaren geleden -
@J18 Ik ook haha
14 jaar5 jaren geleden -
Heb tijdens het zwemmen wel eens mn zwembroek helemaal uitgedaan in het water.
18 jaar5 jaren geleden -
Ja heb ik heel vaak gedaan maar dan gewoon overdag en ook op de camping
12 jaar5 jaren geleden -
Het voelt zooo lekker vrij
12 jaar5 jaren geleden -
Heb ik ook wel gedaan vroeger. Super spannend. Kleren op een hoopje en bloot de duisternis in. Voortdurend om je heen speuren naar schimmen die onverwacht opduiken. Want op een zwoele zomernacht ben je heus niet alleen. Veel vrijende stellen, chillende en skinnydippende jongeren. Junks ook. Maar op een keer ben ik achterna gezeten door een vieze man met een mes. Maar gelukkig was hij zo dronken dat hij over zijn eigen voeten struikelde. Ik denk een dakloze die dacht dat ik hem wou beroven. Ja, je zou denken dat het snachts rustig is op het strand. Integendeel, het is er ontzettend spannend en ook een beetje gevaarlijk.
19 jaar5 jaren geleden -
Naakt zwemmen vind ik niets.
Komt altijd zand tussen mijn voorhuid en eikel.
Maar ieder zijn ding.21 jaar5 jaren geleden -
Helemaal niet raar joh! Het is toch gewoon heerlijk om naakt te zijn! Ik ben het liefst altijd naakt. Er bestaat ook zoiets als het naaktstrand. Ben ik wel vaker geweest. Echt genieten om naakt te zonnen en te zwemmen. En daar is helemaal niks geks aan/mis mee! Misschien moet je dat ook eens proberen!
20 jaar5 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!