2 weken niet aftrekken
Ik heb nu bijna een week niet gefapt en wil het nog een week volhouden heeft niemand hier al ervaring mee ik wil voelen hoe het is om weer een keer klaar te komen voor de eerste keer
8 Reacties
-
Ik heb het volgehouden om een maand niet te rukken. In de 3e week kwam ik superheftig klaar in een droom, had het dus niet eens door maar er zat veel sperma in mijn boxer. De laatste dag kreeg ik een stijve nek. Ik raad het daarom echt af om lang niet te fappen. Je komt wel echt keihard als je lang niet rukt.
14 jaar5 jaren geleden -
@ j 22 , als je neukt spuit je toch je sperma in haar kut en niet tot over je navel ? Anders is dit aftrekken ! En wat meisje 19 zegt is helemaal juist . Ps niet alles geloven wat op internet staat !!
20 jaar5 jaren geleden -
Jongen 22j.; klinkklare onzin wat je vertelt. Als je jezelf niet bevredigt, dan krijg je toch wel zg. 'natte dromen' waardoor
or de overcapaciteit van sperma en prostaatvocht wordt afgevoerd. De natuur regelt dat helemaal zelf. Svp. hier niet van die onzin-verhalen verkondigen.19 jaar5 jaren geleden -
Het is ongezond niet klaar te komen. Je ontwikkeling wordt erdoor geremd en het is niet goed voor je teelballen en je prostaat. Ik neuk of onaneer dagelijks minstens 1x. Zaadproductie is behoorlijk en spuit tot over mijn navel. Ik doe dit al vanaf mijn puberteit die rond mijn 13de begon. Vrienden van mij doen dat meestal even vaak.
22 jaar5 jaren geleden -
Ik zou het gewoon weer oppakken. Je hoeft ook niet elke dag klaar te komen. Edgen werkt heel goed Idd. Of anders je prostaat stimuleren. Dan kom je ook mega klaar
18 jaar5 jaren geleden -
Gewoon blijven trekken anders krijg je risico op prostaatkanker !!! @ j 16 als ik het zo zou doen spuit ik uiteindelijk tot aan mijn oksels . hahaha!
@Ts , als je lang niet fapt krijg je meer natte dromen en de eerste keer klaarkomen kan je maar 1x beleven .20 jaar5 jaren geleden -
Denken, dat je klaar kan komen zoals de eerste keer is een illusie. Omdat het nu eenmaal niet de eerste keer meer zal zijn !
22 jaar5 jaren geleden -
Er bestaat ook een no nut november ofz. Ik deed er half aan mee, maar toen hoorde ik van iemand dat het niet eens goed is om niet zo lang af te trekken. Ik las het ook op internet, het is waarschijnlijk niet zo’n groot probleem maar het is ook weer niet 100% goed volgens internet. Nogmaals ik weet niet zeker of dat de waarheid is! Je kan ook wellicht edgen, dus als je bijna komt, dan gelijk stoppen met aftrekken, dan weer aftrekken, stoppen en zo ga je door tot dat je niet meer kan
16 jaar5 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!