Besneden
Ik ben besneden, al vanaf me derde ofzo. Ik mis wel een voorhuid. Weten jullie of het mogelijk is om een voorhuid terug te krijgen. Of hebben jullie wellicht tips voor het aftrekken van een besneden piemel.
8 Reacties
-
Lijkt wel of half NL besneden is hier. Ik heb nog nooit een besneden jongen gezien. Wonen jullie soms ergens anders?
15 jaar5 jaren geleden -
Zonder voorhuid is sex toch veel lekkerder,da's tenminste mijn ervaring. Condooms blijven beter zitten,da's ook nog een voordeel Vind een besneden er ook nog eens mooier uitzien
20 jaar5 jaren geleden -
Hoi, beetje raar dit. Ik ben op m'n 8e besneden en heb dus nooit met voorhuid kunnen aftrekken. Daarom mis ik m'n voorhuid ook niet. Als je op de gemiddelde leeftijd begonnen bent met trekken doe je het nu dus al zoiets van 4 jaar zonder en dan nog om tips vragen? Tsja...
18 jaar5 jaren geleden -
Je kunt gewoon met je hand over de schacht heen en weer bewegen of bijvoorbeeld met glijmiddel of spuug je eikel en de rest van je penis masseren. Denk ook aan je ballen/balzak, die zijn ook lekker gevoelig! ;)
18 jaar5 jaren geleden -
Leer leven met je besneden pik. Als het litteken er netjes uit ziet, zou ik er niets meer aan doen. et kost heel veel geld en gedoe iets terug te krijgen wat een beetje oop een voorhuid lijkt. Maar het is nep en voelt niet als een echte voorhuid.
17 jaar5 jaren geleden -
Je schijnt afhankelijk van hoeveel er is weggehaald een deel van je voorhuid te kunnen reconstrueren. Als je zgn hoog en strak besneden bent geef ik je weinig kans en is het weg = weg. Hooguit zal het er na veel gedoe uitzien als iemand die van nature een korte voorhuid heeft. Teveel gedoe, ik zou er nooit aan beginnen. Ben ook veels te blij besneden te zijn. Ik heb er totaal geen last van en geniet net zoveel van seks als iemand die niet besneden is. Met aftrekken kan glijmiddel soms lekker zijn. Gaat net zo goed zonder glijmiddel bij mij want weet niet beter, altijd zo gedaan. Gewoon van genieten en blij zijn dat je nooit een nauw velletje of gedoe met hygiene enzo hebt. Besneden ziet er nog geil uit ook (maar dat is persoonlijk).
18 jaar5 jaren geleden -
Er bestaan methodes om je voorhuid terug te reconstrueren maar dit duurt lang. Zoek eens naae foreskin restoration en je vindt wel wat
17 jaar5 jaren geleden -
Wat weg is, is weg.
Ik ben vanaf mijn 15 ongeveer besneden. Ik had een fimosis.
Vind mijn pik er zo goed uit zien.
De ene keer rukt ik droog en de andere keer met glijmiddel.
Heb nu glijmiddel van spunk, dat is geweldig!18 jaar5 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!