Skip to content
5 reacties
254 weergaves

Natte dromen

Hoe vaak hebben jullie ze? Ze zeggen altijd dat je weet of je echt klaarkomt met sperma met je eersta natte droom maar ik ben de eerste keer echt klaargekomen met rukken gwn. Ik heb ze ook weinig helaas.

16 jaar
6 jaren geleden

5 Reacties

  • Ik heb veel last gehad van natte dromen, en dat is nu aan het minderen. Mijn broertje van 14 heeft ze nu regelmatig tot zijn ergernis en mijn plezier. Alletwee trekken we wel iedere dag af, maar toch krijgen wij ze. En soms weet ge het inderdaad pas als ge er eentje gehad hebt morgenvroeg, maar soms voelt ge ze aankomen. Als ge die voelt aankomen dan hebt ge soms nog juist genoeg besef om vlug in te grijpen en het sperma in uw handen te spuiten of op uw buik, maar soms kunt ge niet ingrijpen ook al weet ge dat ge er eentje gaat krijgen, omdat ge te moe zijt en te laat reageert. Maar ze zijn sowieso niet plezant en het is vele fijner om klaar te komen met aftrekken als om klaar te komen met een natte droom. Toen ze het felste waren had ik ze ongeveer om de twee weken zoiets, gelijk mijn broertje nu heeft. Bij mij is het nog een keer per maand of zo. Mama heeft dat toen ze bij mij op het felste waren eens aan de dokter gevraagd en die zij dat dat heel fel verschilt van jongen tot jongen hoe dikwijls dat we natte dromen hebben.

    15 jaar
    6 jaren geleden
  • nooit een natte droom gehad...

    20 jaar
    6 jaren geleden
  • Er zullen best wel jongens zijn die niet of niet zo vaak rukken, en die hebben dan wss wel eens vaker een natte droom (waarvan ze zelf weinig merken, behalve hooguit dat hun onderbroek 'smorgens nog een natte plek heeft). Maar een jongen die dagelijks rukt, zal niet zo snel een natte droom hebben.

    19 jaar
    6 jaren geleden
  • m19 is ook logisch maar toch heb ik gehoord datber wel jongens zijn die t vaker hebben

    16 jaar
    6 jaren geleden
  • Ik ben dan wel een meisje, maar het lijkt me logisch dat als je regelmatig rukt, je geen natte dromen krijgt.

    19 jaar
    6 jaren geleden

Plaats een reactie

Je kunt niet meer reageren. Deze discussie is op 24-05-2020 om 01:00 gesloten.

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap