Toys
Even een vraag. Zijn er jongens met een toy? Zo ja wat voor en bevalt het? Ik zou er wel een willen maar idk wat en vind het spannend om te kopen.
6 Reacties
-
Heb een dildo maar er gaat niets boven een echte pik!
15 jaar6 jaren geleden -
ik heb een masturbater, hij kost 6€ en is super lekker, je maakt hem nat on de waterkraan en schuif hen over je eikel zo naar beneden van je stijve lul en weer op en neer , de binnen ribbels gaan over je eikel en je gevoel is super, in weinige tijd kan je klaar komen je sperma schieten, er bestaan er ook in alle soorten maar mijne is doorschijnend en super heerlijk, dus raad ik je aan zoiets te kopen en zeker niet duurder, jammer kan ik hier geen foto neer zetten
22 jaar6 jaren geleden -
Hey ik wil ook graag eens een speeltje kopen omdat ik super nieuwsgierig ernaar ben.
Enkel durf ik het niet echt en weet niet wat men vriend ervan zou vinden
18 jaar6 jaren geleden -
fleshlight..aanrader :)
14 jaar6 jaren geleden -
Hey dat heb ik ook ik wil wel een speeltje kopen maar ik vind het ook spannend om er een te kopen.
want ik zou wel een vibrerende ring voor om mijn ding willen kopen maar toch durf ik niet echt.17 jaar6 jaren geleden -
Heb een kleine dildo
17 jaar6 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!