Mooie jongen zien
Hey hebben jullie dat ook
als je ergens een mooie jongen ziet
dat je denkt daar wil ik wel een beschuitje mee eten
En heb iemand daar een ervaring mee
grt p
8 Reacties
-
Toen ik op mijn 12 in de winter verhuisde, zei mijn nieuwe buurjongen van 14, toen hij mij de eerste maal zag, dat hij mij een mooie jongen vond. Ik wist eigenlijk niet wat ik daarvan moest denken. De zomer daarna zaten we samen in een weide, toen hij opeens vroeg of ik al ooit iemand op de mond gezoend had. En daarna of ik hem misschien wou zoenen. Maar toen ik dat deed, stak hij tot mijn verrassing zijn tong in mijn mond en bleven we zo minutenlang bezig.
20 jaar7 jaren geleden -
Hey leeftijdsgenoot (die vroeg hoe t kwam dat me vriend me zomaar kuste) nou, dat is wel een lang verhaal hier, maar wel chill. Ff in t kort dan :) Het was (en is) me beste vriend. We vonden elkaar al mega leuk, maar ja waren we gay? Dat wisten we nog niet zo. We waren beide 12 en aan t zwemmen en hadden samen een kleedhokje. Deden we altijd. Ik was me aan t afdrogen en me vriend vroeg of ik zijn kettinkje om wilde doen. Maar hij draaide zich niet om, en toen keek hij me echt weird aan en kuste me op me mond. Ik schrok mega! Maar na 2 seconden gingen we tongen. En toen wist ik echt mega zeker dat ik gay ben. En hij ook. En ja we zijn nog steeds samen. xxx
16 jaar7 jaren geleden -
Ja, dat heb ik zeker weleens. Zo heb ik ook mijn lieve vriend leren kennen.
17 jaar7 jaren geleden -
@jongen16 die werd gekust door zijn beste vriend, zijn jullie nu een koppel? Hoe kwam het dat hij je zomaar kuste?
16 jaar7 jaren geleden -
Ik zou ook soms wel iets intiems willen doen met sommige jongens die ik zie. En niet alleen met mooie jongens, maar ook met spontane en lieve jongens.
16 jaar7 jaren geleden -
Hoe zo ?
jongen 2319 jaar7 jaren geleden -
Had ik al vanaf me 10e! En wat bleek, ik ontdekte dat ik zomaar gay ben, en dat wist ik op me 12e doordat mijn beste vriend me kuste, en wow wat is hij chill en mooi! Dus ja, klinkt nogal bekend wat jij voelt. En wat nog cooler is: samen mooie jongens kijken. Geniet!
16 jaar7 jaren geleden -
komt me bekend voor
23 jaar7 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!