Skip to content
2 reacties
242 weergaves

Vindt hij mij leuk

Ik ben laast bij iemands feestje geweest en we gingen voetbal kijken en paae kinderen nier zoals ik waren wat anders aan het doen op de telefoon en één iemand zat steeds met een vliegenmepper in mijn broek en bij me onderbroek ik vond het raar en uit eindelijk ging ik naar de wc ik wist niet hoe de deur opslot moest dus heb het gewoon opgelaten en toen kwam hij binnen ik zat rustig de plassen en hij zat zo naar me te kijken en hij kreeg zelf een stijven van dat hij is 12 en zag mijn lul dus vindt hij me leuk of niet ik vind hem zelf best leuk

13 jaar
7 jaren geleden

2 Reacties

  • Of hij je leuk vindt weet ik niet maar hij is wel in geïnteresseerd om iets te zien en misschien ook om iets wat met je te doen.

    16 jaar
    7 jaren geleden
  • Wat wil je vragen of weten ?

    15 jaar
    7 jaren geleden

Plaats een reactie

Je kunt niet meer reageren. Deze discussie is op 27-08-2019 om 01:00 gesloten.

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap