Hoe lang voor klaarkomen, Help
Vrienden van me komen allemaal pas klaar na 15-20-30 minuten, ik kom al klaar na 2 minuuten of een paar seconden. Vind het echt kut worden samen ik wil ook gewoon 20 minuten kunnen fappen. Vind het echt heel er naar. Wat kan ik hier aan doen, alsjeblieft reageer hier op en vertel hoe jij dat doet of wat dan ook. Dingen als denk aan iets onseksuesls helpt niet
7 Reacties
-
als ik veel zin heb kan ik al binnen 2 minuten spuiten maar meestal geniet ik er lekker lang van.
te lang is trouwens ook niet alles want dan krijg je pijn in je ballen ervan. ik ben wel eens een keer heel rustig en langzaam bezig geweest en heb er toen meer dan een uur over gedaan. maar die druk of pijn in de ballen bleef best lang aanhouden ook toen ik klaargekomen was ook nog de dag erna.
meestal trek ik in een kwartier en gewoon steeds stoppen en weer verder gaan dan kan je het lang volhouden hoor.14 jaar7 jaren geleden -
Jan Wolkers schreef hier over : wanneer je voelt dat je gaat klaarkomen, denk dan aan de kont van je vader.
20 jaar7 jaren geleden -
Je kunt proberen vlak voordat je komt even te stoppen. Dat voel je wel aan. Even wachten en dan weer doorgaan met fappen. Dan weer stoppen, doorgaan, enzovoort. Succes en plezier.
17 jaar7 jaren geleden -
Gewoon aan andere dingen denken, en als je vaak doet ga je er ook aan wennen en dan lukt het niet meer zo snel.
Als die andere jongens besneden zijn duurt het ook vaak langer omdat er een hoop gevoel weg is15 jaar7 jaren geleden -
als ik wil en echt geil ben kan ik ook wel in 1 minuut van slap naar spuiten gaan., maar normaal geniet ik er lekker van door steeds te stoppen en dan duurt het wel een kwartier of zo
14 jaar7 jaren geleden -
Tsja, sommige jongens komen nu eenmaal heel snel klaar , zeker in de puberteit , dan gieren de hormonen door je lijf.
Dat gezegd hebbende, ik vind 15-20-30 minuten ook wel weer erg lang als het over jezelf aftrekken gaat.
Wat je kunt doen :
1) aan iets onseksueels denken (heb je al geprobeerd zeg je, maar denk dan aan Patty Brard ofzo)
2) nogmaals afrukken. De 2e keer klaarkomen duurt altijd langer, en desnoods probeer je nog een 3e keer, dan duurt het nog langer.
3) Probeer het tempo van rukken veel lager te houden. Dus in plaats van (laten we zeggen) 100x per minuut je velletje heen en weer halen, doe je het 2 of 3x langzamer. En als je dan voelt dat je toch snel gaat klaarkomen, dan stop je gewoon even. En daarna ga je weer rustig door. Misschien moet je wel een aantal keer stoppen tijdens het rukken, Dit vergt wat zelfbeheersing, want op zo'n moment wil je eigenlijk niet stoppen, maar dat is inderdaad een kwestie van proberen en oefenen. Maar als je dan uiteindelijk klaarkomt zul je zien dat het klaarkomen ook veel heftiger is dan normaal.
21 jaar7 jaren geleden -
Gewoon zo veel mogelijk aftrekken oefening baart kunst.
18 jaar7 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
![](https://www.opvoedenin.nl/upload/image\5(5).png)
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
![](https://www.opvoedenin.nl/upload/image\shutterstock_jonge vrouw kijkt in gebroken spiegel 356410433.jpg)
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
![](https://www.opvoedenin.nl/upload/image\Digitale balans.png)
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
![](https://www.opvoedenin.nl/upload/image\Join_Us_29-08-2022_Tramkade-1854(1).jpg)
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!