Vind een jongen leuk maar weet niet hoe en wat.
Haai, Ik ben een jongen van 14 en val op jongens. In mijn dramaklas zit een jongen, iedereen weet wel zeker dat hij ook op jongens valt. Ik zou gewoon wel is wat leuks willen doen met 'm en wie weet. Het probleem is dat ik er natuurlijk niet zomaar vanuit kan gaan en dat 't straks niet zo is. Ik ben zelf nog niet out en wil het daarom dus ook niet zomaar even aan 'm vragen, en hij is best onzeker en vroeger gepest enzo, daarom denk ik ook dat ie dat niet zal toegeven. Ik heb er wel over na gedacht via een ander insta acc anoniem te vragen ofzo maar dat is ook weer zo raar. Iemand een goed idee? Thanks
5 Reacties
-
Probeer met hem in contact te komen, en vraag of hij je leuk vindt
13 jaar8 jaren geleden -
Hoi spreek ergens af op een rustige plaats heb ik ook gedaan eerst een beetje zot gedaan wa plagen duwtje geven na een uurtje lagen we in elkaars armen.
16 jaar8 jaren geleden -
Word eer goede vrienden met hem, probeer af en toe wat te chatten messchiens in de vakantie wat leuks te doen
14 jaar8 jaren geleden -
Probeer gewoon wat contact met 'm te maken en af te tasten hoe hij je vindt? Beetje kletsen over dingen, geïntresseerd en aardig overkomen. Als het leuk wordt en je z'n vertrouwen wint kan je altijd verder zien, eens uitnodigen enzo. En dat je op jouw leeftijd nog niet out bent lijkt me vrij logisch :) ik had toen ook wilde gevoelens voor van alles en wist het allemaal nog niet. lijkt me normaal op die leeftijd.
22 jaar8 jaren geleden -
spreek af met hem en ga is zwemmen of zo
13 jaar8 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!