Skip to content
1 reacties
250 weergaves

Zin in seks

Ik ben 13 jaar en heb heel erg zin in seks met iemand. Hoe kan ik iemand krijgen??

13 jaar
8 jaren geleden

1 Reacties

  • Ongeacht of je op jongens of meisjes valt, zoek het vooral in je vriendenkring. En bij voorbaat met en niet te groot verschil van leeftijd. Door samen porno te kijken of seksforums te volgen, kun je te weten komen op welke beelden hij geilt. En als hij daar zelf niet over begint dan vragen, wat hij van experimenteren vindt. Niets opdringen wel uitlokken, iindien hij daar aanleiding voor zou gevewn.

    15 jaar
    8 jaren geleden

Plaats een reactie

Je kunt niet meer reageren. Deze discussie is op 15-01-2019 om 14:26 gesloten.

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap