Waar/welke merk onderbroek
Hoi ik had een vraag zoals de titel zei. Waar koop je "normale" onderbroeken en welk merk. En hoe vraag je je moeder die te kopen want ik heb een paar goeie normale onderbroeken maar ook nog van die hema dingetjes. Die ik alleen aan doe op school na dagen zonder gym etc.
30 Reacties
-
ik koop boxers van ziki bij action zitten fijn
14 jaar6 jaren geleden -
Waar kan ik merkssliosnkopen? (Ik koop miet online)
15 jaar6 jaren geleden -
Ik draag alleen maar bjorn borg
21 jaar6 jaren geleden -
Gewoon mag ik nieuwe onderbroeken
14 jaar6 jaren geleden -
Idd.Lijkt mij dat de kwaliteit van je sperma eigenlijk alleen maar belangrijk is, als je echt een kindje zou willen maken. Als je die wens niet hebt is het volgens mij juist beter je balletjes wat warmer te houden, om in het uiterste! geval nog minder kans op een zwangerschap bij je vriendin te hebben. Naast het gebruik van je gebruikelijke anticonceptie methode, wat dat dan ook al is....
19 jaar7 jaren geleden -
@j17 Maar sperma wordt toch telkens nieuw aangemaakt, dan zit er volgens mij weer vers dus goede kwaliteit in je ballen.
Voordat het te oud/warm zou worden ben je al lang een keer klaargekomen, ik tenminste wel. Ik denk dat een strakke of losse onderbroek geen verschil maakt voor je sperma.15 jaar7 jaren geleden -
Ik draag ook 90% van de tijd een strakke maar het is zeker wel waar dat een wijde boxer beter is voor je ballen ze hangen niet voor niks buiten je lichaam, zo kunnen ze zakken als t warm is en optrekken bij kou zo dat je sperma de ideale temperatuur heeft om te overleven
17 jaar7 jaren geleden -
Doorschijnende/glanzende onderbroeken, wat voor merken hebben die dan?
20 jaar7 jaren geleden -
Is dat nou waar, dat je sperma slechter wordt als je een strakke boxer draagt? Heel veel jongens/mannen dragen dat toch, en toch worden er nog steeds baby's geboren.
Volgens mij maakt het qua warmte niets uit of je een wijde of een strakke boxer draagt onder je lange broek.15 jaar7 jaren geleden -
Je kan hele mooie en goeie onder broeken halen bij onthatass.nl
14 jaar7 jaren geleden -
ik draag losse boxersn soms strings , alles moet los zitten is niet goed voor je zaadproductie en je ballen, nauwe slips zijn niet aan te raden omdat de ballen dat te warm krijgen en is nadelig om goed sperma te krijgen
18 jaar7 jaren geleden -
Ik draag al enkele jaren strakke boxers en minislipjes van Hom, meestal iets specialer, zoals glanzende en doorschijnende.
Het is niet vanzelfsprekend iom die aan je moeder te vragen. Voor mij was het eenvoudiger omdat mijn stiefvader die ook draagt.
Hoewel, op het moment dat ik er naar vroeg, was ik ook wel een beetje zenuwachtig, maar de reactie van mijn moeder was onmiddellijk positief, dus gewoon vragen!19 jaar7 jaren geleden -
Onderbroeken van non grada zitten fijn.
15 jaar7 jaren geleden -
The Sting, Jack and Jones, Puma vorige week trouwens ng 2 vr 15 euro gekocht bij The Sting!
17 jaar7 jaren geleden -
Ik koop altijd boxershorts die goed passen, niet al te los. Ik hou van kleuren en vind wit helemaal niks. Meestal in de aanbieding, pak van drie stuks of zo...
19 jaar7 jaren geleden -
Ik draag net als die andere j17 allerlei (goedkope) merken ondergoed. HEMA, Action, dat soort winkels is veel goedkoper dan de bekende merken. Ik krijg kleedgeld, dus het is belangrijk voor me dat ik niet te veel betaal voor mijn ondergoed. Dan houd ik meer geld over voor de zichtbare kleding.
17 jaar7 jaren geleden -
The sting
15 jaar7 jaren geleden -
Ik heb zelf altijd slips en boxershorts afwisselend gedragen. Allebei met print/opdruk en bijpassend hemd voor zolang dat paste. Gekocht bij verschillende winkels zoals action, zeeman, hema e.d. Tegenwoordig zwarte of witte slip met bijkleurend hemd en boxershort ook zwart of wit met bijkleurend hemd van hema of zeeman.
17 jaar7 jaren geleden -
Ik heb boxers van de zeeman of Tommy Hilfiger of Calvin klein of chasin maar ik koop gewoon wat ik mooi vind ze hebben bij de zeeman ook vaak leuke voor een leuke prijs ;)
22 jaar7 jaren geleden -
Puma boxer's
20 jaar7 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!