Ondergoed lastig kopen
Hoi allemaal. Ik ben 23 jaar. Ik heb echt een supersmalle taille zeg maar. Als ik een broek koop heb ik vaak maat 27 en soms 28 maar wel lengte 34. Sommige winkels hebben dat gelukkig. Ik ga ook niet meer echt breder worden denk ik..
Maar met ondergoed is gewoon heel lastig. Als ik maat S koop dan verzuip ik er al in en zakt het elke keer af. Ik was er zo klaar mee dat ik op de kinder afdeling wat boxers en slips heb gekocht in maat 158-164. Eindelijk ondergoed wat me goed zit en niet te groot is. Ook een zwembroek gekocht in een kindermaat (de eerste die niet afzakt als ik in het water spring). Alleen ik schaam me er best voor. Ben volwassen en moet dan nog steeds in die maten lopen. Ik ben ook bang dat iemand het ziet in de sportschool of als ik een vriendje mee naar huis neem (ben homo). Kan ik nu beter dit ondergoed kopen of maar gewoon wat te groot is?? Vinden jullie het normaal?
7 Reacties
-
Koop een puma if ck boxers daar heb je geen last van dat ze af zaken de de pijpen van op gollen
19 jaar8 jaren geleden -
Als er maar geen print op zit van Cars of zo, dat lijkt me wel kinderachtig. Maar verder zie je toch niet of het een kindermaat is?
14 jaar8 jaren geleden -
Wel belangrijk om goed passende kleding te kunnen kopen die niet te groot is. Heb zelf net zoals jij ook een supersmalle taille, broekmaat 27/28. Bijvoorbeeld Jolidon heeft heren ondergoed en zwemkleding in maat S die je goed zal passen. Verder kan je kijken naar de Franse maat 3.
22 jaar8 jaren geleden -
Ik weet niet of het kan ofzo maar je onderbroek zo warm wassen dat die krimpt
16 jaar8 jaren geleden -
Je zou het ook online kunnen bestellen zoals bij aliexpress.
Chinezen hebben een kleinere maat dan wij heb ik gemerkt
ze verkopen daar zelfs XS als maat
16 jaar8 jaren geleden -
Hoi jogen 23 ik heb maat XL en koop het bij de mannen afdeling. Maar wat voor jou betteft zou ik gwn de genen houden die je bij de kinder afdeling hebt gekocht en je hoeft je nergens voor te schaamen het is gwn een onderbroek en niet echt iemand die daar naar kijkt Groetjes!
14 jaar8 jaren geleden -
Ik zou zeggen maak je er niet te druk om, iedereen is anders gebouwd en doet de dingen op zijn eigen manier. Als jij dit draagt merkt niemand het zelfs denk ik, daar let men helemaal niet op. En wat het homo-onderdeel betreft, als er een keer eentje met je mee naar huis gaat dan doet die persoon dat omdat hij echt iets met je wil en dan maakt de rest niet meer uit (je ziet er voor die persoon dan toch uit als een prachtexemplaar) ik spreek uit ervaring (bi) succes, en trek je niet te veel van andere mensen aan.
16 jaar8 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!