Skip to content
0 reacties
96 weergaves

Pijn bij plassen

Heey, Ik heb hier al een hele lange tijd last van (vanaf 13 jaar). Sinds ik begonnen ben met mastruberen heb ik bij plassen een brandend gevoel. Dit is niet altijd maar wel 1 op de 2x zoiets. Ik ben ook hiervoor 1x naar de dokter geweest en 2x naar de huisarts en beide zeggen ze er niks van en het lijkt wel of ze het gewoon normaal vinden. Heeft iemand hier ook last van? Heeft iemand dit gehad en heeft er een oplossing voor? Alvast bedankt voor de reacties.

16 jaar
8 jaren geleden

0 Reacties

  • Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Je kunt niet meer reageren. Deze discussie is op 16-01-2020 om 10:37 gesloten.

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap