Skip to content
4 reacties
1647 weergaves

Gevulde condoom

Het klinkt gek, maar ik vind het erg geil om sperma van andere jongens te hebben. Nu is de vraag; kan je gevulde condooms kopen? Alvast bedankt

16 jaar
9 jaren geleden

4 Reacties

  • Dat lijkt me niet...

    18 jaar
    8 jaren geleden
  • Ik Google op deze fantasie! Blijkbaar heb jij deze fantasie ook! Ik ben 22 en ik heb ooit bij een vriend van mij in ze prullenbak een condoom gevonden. Hij vertelde over zijn neuk partij die avond ervoor met ze vriendin. en die heb ik toen stiekum meegenomen naar huis en heb er thuis mee gegeild. Helaas heb ik daarna nooit meer iets gevonden.

    22 jaar
    8 jaren geleden
  • Topicstarter hier, Ik ben hetro, val op meid uit me klas Een vriend van mij begon er over en ik vind het ook wel geil, ik denk dat ik het niet op lik ( ivm hiv etc. ) maar dat ik het gewoon geil vind om het te hebben. Misschien kom ik ook in die condoom Bedankt voor tip

    16 jaar
    9 jaren geleden
  • Ik vraag me af wat je er mee gaat doen.
    Gewoon voelen of wil je de sperma ook oplikken?

    Maar er zullen echt wel jongens of mannen zijn die je willen helpen er aan.
    Je zult echter op nieuws groepen (news server) of op een chat site moeten gaan vragen.

    Maar wees alsjeblieft voorzichtig, er zullen er meer dan genoeg zijn die niet vertellen dat ze hiv hebben.

    Wil je het alleen voelen dan kan je ook opgeklopte eiwit of zure melk uitlaten lekken en in een condoom doen.
    Dat voelt het zelfde aan en is een heel stuk veiliger.

    Maar ben je hetero of homo?

    16 jaar
    9 jaren geleden

Plaats een reactie

Je kunt niet meer reageren. Deze discussie is op 15-01-2019 om 14:26 gesloten.

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap