Skip to content
3 reacties
381 weergaves

In de bosjes plassen

Hoi iedereen. Ik was laatst met wat vrienden verstoppertje aan het spelen en het duurde lang toen ik verstopt zat. Ik moest heel nodig plassen en niemand zag me dus ik ging snel even in de bosjes plassen. Ik kreeg toen een gek gevoel in mijn buik en weet niet wat het was. Het voelde wel fijn eigenlijk maar wat was dat gekke gevoel.

11 jaar
9 jaren geleden

3 Reacties

  • Ik denk dat het gewoon opwinding was. Je vond het spannend dat je ging plassen in de bosjes met het idee dat iemand het kon zien.

    14 jaar
    9 jaren geleden
  • leg eens uit wat je voelde op dat moment en wat er gebeurde toen je dat voelde

    16 jaar
    9 jaren geleden
  • Oke, wat is je vraag.

    13 jaar
    9 jaren geleden

Plaats een reactie

Je kunt niet meer reageren. Deze discussie is op 15-01-2019 om 14:26 gesloten.

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap