Problemen met aftrekken
Ik probeer me al enkele maanden zelf af te trekken maar dit lukt niet echt goed. Ik hou het vaak zo een 20 tal minuten vol maar er komt enkel wat voorvocht uit. Vind dit heel raar en jammer want wil graag eens klaarkomen. Kan iemand mij helpen ?
4 Reacties
-
Hallo TS,
Ik neem aan dat je de bekende stimuli als pornofilmpjes en naaktfoto's allemaal al geprobeerd hebt? Heb je ook nog nooit een nachtelijke zaadlozing gehad?
Als je op jouw leeftijd echt nog nooit bent klaargekomen moet je beslist een keer langs de huisarts. Die kan je zo nodig eventueel doorverwijzen naar een uroloog.
Dat is misschien eventjes vervelend (hoewel het niks is om je voor te schamen) maar dan ben je hopelijk ook echt geholpen.
De aanbiedingen hierboven om je af te trekken zijn schattig, maar dat zal waarschijnlijk niet helpen als je zelf al van alles hebt geprobeerd (en bovendien kun en mag je hier geen afspraakjes maken).
Het is natuurlijk wel opwindender om met een andere leuke jongen samen te trekken of elkaar af te trekken etc., maar een puber hoort normaal gesproken al botergeil te worden alleen al bij het idee van seks. De meeste jongens krijgen al een stijve als ze het woord horen of iemand er naar wijst, en klaarkomen gaat op die leeftijd meestal eerder te snel dan te traag. Dus of dat nou het probleem is lijkt niet heel waarschijnlijk.
Heel zwart wit: als je geil bent zou je ook een orgasme moeten kunnen krijgen, zeker op jouw leeftijd. Kan dat niet => dokter.
Succes, en laat nog eens horen hoe het gegaan is!
21 jaar9 jaren geleden -
Je bent dus nog nooit klaargekomen? Ik zou zeggen: wees niet teveel gefocust op je orgasme, maar neem de tijd en geniet van het trekken. Als je je goed ontspant, zul je op den duur heus wel komen. Heb je wel natte dromen overigens?
18 jaar9 jaren geleden -
Ik zou je ook wel kunnen helpen, met idee,en tips.
Het heeft niks met gay te maken hoor.
Ik ben ook niet gay , ik heb zelf ook een goeie vriend van mij geholpen.
Hij vroeg toen aan mij Hoe ik me aftrek, want hij vertelde dat hij maar geen sperma spuiten. En dat hij zo lang aan het trekken was maar er niks kwam.
Toen vroeg ik hem zal ik je een keer aftrekken dan leer ik je dat en hij stemde toe ,dus ik heb hem afgetrokken en hij kwam heel heftig klaar met veel sperma
Dus er is hoop ook voor jou
Gr
17 jaar9 jaren geleden -
Ik wil je wel helpen klaarkomen maar dat zal je vast niet willen :')
18 jaar9 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!