Probleem
Omdat ik die 1 persoonshokjes in het zwembad te krap vind, neem ik altijd de grote kleedkamer. Dan ben ik vaak de enige van mijn leeftijd en word ik (naar mijn idee) vaak bekeken. Vaak zijn er dan vaders met hun kleine zoontjes en 40+ers, Hoe is dat bij jullie? En kan ik mij gewoon daar blijven omkleden?
3 Reacties
-
geen probleem, wij wonen vlakbij het zwembad en gaan vaak met een grote groep na het laatste uur in het omkleedhok.
13 jaar9 jaren geleden -
Ja hoor. Daar zijn ze voor, niks mis mee.
21 jaar9 jaren geleden -
Tuurlijk! Als je maar geen gekke dingen gaat doen! (vind ik)
13 jaar9 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!