Skip to content
4 reacties
105 weergaves

scheeren

Ik ben twaalf en heb veel schaamhaar ik durf me ouders miet te vragen voor een scheer mesje hoe doen jullie dat?

12 jaar
9 jaren geleden

4 Reacties

  • Als er een (baard) trimmer of tondeuse in huis is zou je het eerst wat kunnen inkorten. Da's veiliger dan een schaar. Ik maak ook alles eerst kort, dan scheer ik de hele boel, behalve (meestal) een plukje haar boven de schacht. Als je dat een keer hebt gedaan kun je het verder natuurlijk gewoon bijhouden, dan heb je die trimmer minder nodig (alleen af en toe waar je niet geschoren hebt). Meteen scheren kan ook, als je geen trimmer of tondeuse hebt, dat is alleen de eerste keer iets meer werk (afhankelijk hoeveel haar je hebt). Onder de douche of in bad scheren is het beste, de haren scheren namelijk veel makkelijker als ze nat zijn. Scheerschuim of nog beter scheergel (sensitive) helpt ook, maar in bad kan ook zonder (scheerschuim is bedoeld om de haren nat te houden). Mesjes zijn niet zo gek duur, zeker niet als je op aanbiedingen let. Ik vind het veel fijner, het voelt gladder en koeler. Meisjes vinden het ook leuker, logisch (ik wil zelf ook geen onverzorgde partner). Iedereen moet zelf weten wat hij doet, maar de smoes dat die bossen haar 'mannelijk' zouden zijn is echt iets uit de vorige eeuw. Lekker ongewassen lopen stinken is ook héél mannelijk... ;p En heel ouderwets. ;) Gewoon doen wat jij leuk vind!

    21 jaar
    9 jaren geleden
  • Ik laat ook alles staan. 1. Vind ik mooier 2. Is makkelijker 3. Is mannelijk 4. Voelt lekker

    15 jaar
    9 jaren geleden
  • Is het echt nodig? Ik laat alles staan.. het is mannelijk! Niets om je vr te schamen ;-) En als je het toch wil, ze begrijpen het zeker wel, je bent in je puberteit! Je moet alleen het juiste moment afwachten, wanneer je er klaar vr bent

    15 jaar
    9 jaren geleden
  • Als je je zo graag wil scheren koop je toch van je zakgeld een zakje wegwerpscheermesjes bij het kruidvat ofzo....
    Enne, eerst het grove werk bijknippen met een schaar en pas dan het scheermesje gebruiken (anders is ie zo snel bot)

    18 jaar
    9 jaren geleden

Plaats een reactie

Je kunt niet meer reageren. Deze discussie is op 15-01-2019 om 14:26 gesloten.

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap