Omkleden in het zwembad
Nemen jullie in het zwembad de gemeenschappelijke kleedkamer of liever een hokje? En waarom?
39 Reacties
-
Lekker elkaar pijpen in de gezamenlijke kleedkamer
12 jaar8 jaren geleden -
gemeenschappelijke kleedkamer, naakt zijn bij anderen maakt me helemal niks uit en ik ben dan ook helemaal niet preuts.
thuis lopen mijn broer en ik ook vaak naakt naar de badkamer en over de gang en ik schaam me helemaal niet voor mijn lijf en ben er gewoon trots op.
een tijdje geleden op werkweek van school liep ik ook over de gangen in mijn net iets te strakke onderbroek. rest durft da nie14 jaar9 jaren geleden -
heb nu wat schaamhaar,niet veel maar wil het graag laten zien want ik ben er heel trots op en ook op mijn lange piemel dus ga in de gemeenschappelijke omkleden en dan zie ik ze wel kijken.
14 jaar9 jaren geleden -
Alleen. Komt omdat k nog schaam over de pubertijd al dat haar enzo , drm ben k nu aan krachttraining aant doen voor zelfvertrouwen op te bouwen
14 jaar9 jaren geleden -
Gemeenschappelijke: ik vind het heerlijk als mensen me in men pik kunne zien
16 jaar9 jaren geleden -
ik liever hokje en als die vol zitten grote ik ben vaak bang voor vervelende opmerkingen over dat gedeelte
15 jaar9 jaren geleden -
J13 t is een beetje raar dat je wel daar omkleed als je niet naakt hoeft zo dat je andere naakt kan zien maar als je naakt moet ineens te pussy bent want dan zien andere je naakt
13 jaar9 jaren geleden -
De gemeenschappelijke
14 jaar9 jaren geleden -
Ik ga gewoon in een hokje,
Waarom?
Ik laat alles onder mijn onderbroek voor mezelf en degene waarvan ik hou, stel ik heb al een zwembroek aan ga ik voor de grote waar ik mooi kan kijken haha.13 jaar9 jaren geleden -
gemeenschappelijk
17 jaar9 jaren geleden -
De gemeenschappelijke
14 jaar9 jaren geleden -
Bij mij in de gemeenschappelijke kleedkamer was er een mama met een zoontje van vier a vijf jaar oud en toen ik me ging afdrogen zei ze droog je piemeltje en balletjes goed af he dit was wel schamend maar blijf gewoon gemeenschappelijke kamer gebruiken hoor
16 jaar9 jaren geleden -
Zou het wel willen, maar durf nii. Zou graag een keer een jongen willen trekken en pijpen. gewoon experimenteren.
14 jaar9 jaren geleden -
In België hebben ze wel nog gemeenschappelijke kleedkamers. Ik gebruik ze altijd. Ik ben ook zelf zo lang mogelijk naakt. Toen ik vorige keer ging, kwam er ook een groepje jongens van 15-16 jaar binnen. Ze wilden eerst beginnen met handdoeken, maat toen ik helemaal naakt ging, deden zij dat ook. En dat is de beste strategie volgens mij. Als je zelf je piemel laat zien, laten de anderen (en vooral jongeren) ook sneller hun piemel zien.
16 jaar9 jaren geleden -
In belgie zijn spijtig genoeg geen gemeenschappelijke kleedkamers.
15 jaar9 jaren geleden -
grote kleedkamer. vind het supergeil als er mensen naar me kijken terwijl ik naakt ben. sta me ook altijd overdreven lang af te drogen na het douchen en uiteraard doe ik wel meteen mijn zwembroek uit
16 jaar9 jaren geleden -
Ik ben met mijn sportvereniging wel eens voor een uitwisseling in Duitsland geweest. Het bleek in een gebouw waar wel gescheiden kleedruimtes waren voor m - vr maar (waar we later achter kwamen) was er maar 1 gez.doucheruimte. Nou speelde in een van de teams van de tegenpartij ook een meisje mee die compensatie had om met de heren sen. mee te spelen. Nou, en die kwam dus gewoon douchen tussen de mannen. Dat was wel een verrassende ervaring. Daar doen ze daar niet zo moeilijk over. Zij iig ook niet. Deed ze altijd zo bij thuiswedstrijden.
En in mijn woonplaats was een paar jaar geleden een mini-thriatlon met aankomst op de markt bij de terrassen van de horeca die het evenement hadden gesponsord. De organisatie had tenten laten wegzetten waar de deelnemers zich na afloop konden douchen en omkleden. Toen bleek dat ze er niet aan hadden gedacht om de doucheruimte voor mannen en vrouwen gescheiden te maken en dat leverde in de media nadien een hoop tumult op. Onder de deelnemers zelf aanzienlijk minder.
Het is dus maar net hoe je er tegenaan kijkt; een sauna is ook gemengd.21 jaar9 jaren geleden -
Ik ben weleens in Duitsland in een hotel geweest , daar was ook een zwembad en sauna en er waren een paar prive kleedhokjes, en voor de rest 1 grote kleedkamer voor zowel mannen als vrouwen.
En hier in Nederland kom je incidenteel ook weleens een vrouw tegen in de mannenkleedkamer. Meestal is het dan een moeder die haar kind helpt met omkleden, en sommige moeders kleden zich dan ook heel snel even om, als er niet teveel anderen bij zijn.18 jaar9 jaren geleden -
@j16 Is die kleedkamer dan niet voor alleen mannen? Of was je de verkeerde ingewandeld. Vind het namelijk nogal sterk.
14 jaar9 jaren geleden -
Ik ben ook wel is in een groepskleedkamer geweest , toen stond er ook een mooie dame van jaartje of 30 , mooie grote borsten en niet dik ! Ik kreeg gelijk een stijve dus ben terug gegaan naar een eigen hokje gegaan
16 jaar9 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!