Skip to content
3 reacties
557 weergaves

een stijve als je een lekker meisje ziet

als ik bijvoorbeeld op straat loop en ik zie een lekker meisje, en ik wil ff met haar praten, dan krijg ik gelijk een stijve.
Is dit normaal, hebben meerdere jongens dit?

16 jaar
9 jaren geleden

3 Reacties

  • heb dat soms als ik een lekker meisje met bikini op het strand zie liggen, dan heb ik een zwemshort aan en dan is de stijve dus heel duidelijk te zien, en is de kans dus groot dat het meisje dat ziet, wat vaak gebeurt.

    14 jaar
    9 jaren geleden
  • Ik heb dat ook soms. Of als een meisje dicht tegen mij aan komt staan bij de rij in de refter.

    16 jaar
    9 jaren geleden
  • Ja, dat is heel normaal, een teken dat je je aangetrokken voelt. Ik heb dat soms met jongens.

    18 jaar
    9 jaren geleden

Plaats een reactie

Je kunt niet meer reageren. Deze discussie is op 15-01-2019 om 14:26 gesloten.

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap