Skip to content
5 reacties
103 weergaves

Groot probleem / Brug kamp.

Hai. Ik zit in de puberteit en heb daarom haargroei overal. Maar ook dus op mn rug en buik. Ik wil niet dat kinderen dit zien dus hoe kan ik het verwijderen? Helpt ontharingscreme?

13 jaar
9 jaren geleden

5 Reacties

  • Ik heb dat ook, gwn niks van anderen aantrekken

    13 jaar
    9 jaren geleden
  • Ik heb zelf ook die leeftijd ik zit nu ook zwaar in pubertijd je moet je er niet voor schamen het is heel normaal hoor en je zal vast niet de enige zijn die op sommige plekken al haar heeft

    13 jaar
    9 jaren geleden
  • Ik ben de@topicstarter maar wat voor creme dan?

    13 jaar
    9 jaren geleden
  • dat had ik ook gewoon wat creme kopen kun je over het algemeen bij elke drogist wel kopen

    15 jaar
    9 jaren geleden
  • Bekend probleem. Bij mij begon het ook veel jonger dan bij de rest al heb ik het niet op mn rug.

    Had destijds ook de creme gebruikt. Het werkt maar het was erg genant toen mn ma het per ongeluk gevonden had ^^. Had ook geen vaderfiguur om me heen en niemand die me kon adviseren dus het was niet echt de beste keuze.

    Wat je het beste kan doen en ik je zou aanraden is gewoon van die wegwerp scheermesjes kopen en dan tijdens het douchen scheren.

    Ik doe het een keertje in de week en dan is het prima.

    22 jaar
    9 jaren geleden

Plaats een reactie

Je kunt niet meer reageren. Deze discussie is op 15-01-2019 om 14:26 gesloten.

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap