Wat zal ik doen?
Ik ben een jongen van 14 en heb eigenlijk 2 vragen aan julie :
1) ik heb een tijd g3leden met een vriend samen getrokken en nu blijft hij steeds vragen of we weer is afspreken. ik vind diterg vervelend worden. ook omdat hij dit soms 3× vraagt in 5 minuten. als ik hier iets van zeg lijkt het ofhij dat gewoon negeert. Wat moet/zal ik doen?!
2)Ik wil dus met de hierboven beschreven jongen weer is afspreken alleen wil ik graag nog een 3de goede vriend erbij betrekken omdat me dat leuk lijkt. hij wil ditoom wel en we weten ook al wie. ikheb voorgesteld om dan gewoon te vragen of hij mee wil gaan zwemmen en om dan na het zwemmen samen in 1 groot kotje om te klede zodat we elkaars lul al is zien en misschien ook al is aanraken en om dan daarna te logeren en om doen, durf of dewaarheid naakt of soort strippoker te doen ofzo. we hebben die 3de jongen nog niet gevraagd. Zullen we dit vragen en hebben jullie verder nog ideeën voor mij ?
alvast bedankt,
B14
6 Reacties
-
Is wel ingewikkeld heb ook ooit met een vriend samen gepijpt en getrokken
we keken naar een film en hij kreeg een stijve hij dacht dat ik het niet door had en ik ging met me hand in zijn broek en begon hem aftetrekken
Maar ik wil het nu ook nog wel eens hoor
14 jaar9 jaren geleden -
En wat denkt hij over die derde jongen?
16 jaar9 jaren geleden -
ik ben de topicstarter.
hrt ligt ook zo omdatdie jongen steeds blijft vragem wanneer we afsreken en ik heb gezegd dat ik alleen af wil spreken met een 3de persoon erbij14 jaar9 jaren geleden -
't Wordt wel een beetje ingewikkeld, als ik je goed versta wil je met die ene jongen alleen maar afspreken als er een derde bij is?
16 jaar9 jaren geleden -
of gewoon tijdens zwemmen ook aan zijn pik voelen.....is wel geil hoor, heb ik ook eerder gedaan bij vrienden
16 jaar9 jaren geleden -
Gewoon vragen jongen 14
14 jaar9 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!