Skip to content
9 reacties
361 weergaves

basket ouders

hallo, Ik speel al heel men leven basket een tijdje geleden vroeg de trainer ons wie het zag zitten om hem af en toe te helpen bij de trainingen van de kleinste 6 en 7 jaar en 8 en 9 jaar. Ik had gezegd dat ik dat wou doen. Vorige week was het de eerste keer dat ik dat dee. Achteraf de training was ik de eerste in de kleedkamer en ging me douchen maar toen zag ik dat er ouders vooral veel moeders binnen gingen in de kleedkamer om te helpen omkleden bij hun zoontjes. Ik stond daar in de douche. Ik was daar dus niet op voorbereid. Wat zou ik de volgende keer doen in men boxer douchen of gewoon terug naakt ? De mijne is 14 cm stijf en al beetje schaamhaar. ( in de douche was hij niet stijf en slap natuurlijk ) maar stel dat ik eens een stijve krijg wat dan ? Dus met boxer douchen of wat zou ik doen ?

14 jaar
9 jaren geleden

9 Reacties

  • Een stijve onder de warme douche is een zaak onder mannen. Daar is geen vrouwelijk publiek bij nodig.

    18 jaar
    9 jaren geleden
  • en dan

    18 jaar
    9 jaren geleden
  • Vrouwen (dus ook moeders) hebben niks te zoeken in mannenkleedkamers. De trainer of een oudere jongen kan net zo goed de kleintjes helpen met omkleden.

    18 jaar
    9 jaren geleden
  • oke ik zal gewoon naakt douchen zoals anders, ik hoop aleen dat ik geen stijve krijg hoor

    14 jaar
    9 jaren geleden
  • jongen 13,
    Ik snap dat je er niet op zit wachten dat allerlei ouders binnen lopen, maar wat kan jou het schelen dat ze jouw lul zien ?
    Of is hij zo groot dan dat jij je ervoor schaamt.
    En dat je al schaamhaar hebt, is toch niks mis mee ?

    21 jaar
    9 jaren geleden
  • Met een lul van 17 cm en meestal stijf zoals je zegt zou ik toch niet bij de kleintjes bloot gaan douchen

    17 jaar
    9 jaren geleden
  • ik heb dat ook heb een lul van 17 cm en is bijna altijd stijf mij maakt het niks ui

    15 jaar
    9 jaren geleden
  • zelf zit ik op voetbal en sommige ouders komen ook nog in de kleedkamer en soms zien ze mij ook naakt uit de douche komen ,vind dat het niet kan want ik heb best een grote plasser en ook al wat schaamhaar. moet ik het er over hebben met onze trainer soms.

    13 jaar
    9 jaren geleden
  • Gewoon terug naakt douchen, je hebt het nu toch al een keer gedaan.
    En als je n's een keertje een stijve krijgt, so what ?
    Zou me geen zorgen maken als ik jou was.

    grtz

    21 jaar
    9 jaren geleden

Plaats een reactie

Je kunt niet meer reageren. Deze discussie is op 15-01-2019 om 14:26 gesloten.

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap