jongen 17 meid 25-35
Hallo allemaal Ik ken een vrouw met 2 kinderen een meisje van 10 ofzo en een zoontje VN 4 ze kwam vaak bij de overburen' en ik kon goed overweg met haar kinderen zekwam dan meestal even praatte met mij of men moeder en gef steeds zo een wang zoen om gedacht te zeggen na een tijd op een bepaalde da legde ze daarbij ook de hand op de rug opzichte niet erg . Later was het op men kont Nu heb ik haar net na een lange tijd terug gezien' ze deed het niet Maar ze had een kleedje met een stuk doorzichtig stof ik zag de helft van haar borsten ze droeg vrmoedlijk geen BH ze waren vrij klein en beetje afhangend maar tog lekker genoeg om te kijken Soms lig ik te fantaseren over dat ik haar eens wil neuken ze heeft onlangs nog een gas van 19 geneukt heb ik gehoord Ben niet verlieft maar kwil wel eens goed neuken denk ik soms . is dit eigenlijk normaal ? Dat ik zo denke ene
2 Reacties
-
Halo jongen 21 bedankt voor je reactie op mijn forium soms als ik haar bij haar thuis ga als ze hulp moet hebben voor boodschappen ofzo denk ik van tijd na en krijg ik zin om haar eens lekker te neuken .
Maar het gebeurt we niet werkelijk . gewoon gedachten tot nu toe17 jaar10 jaren geleden -
Daar is helemaal niets verkeerd aan. Alle jongens fantaseren. En stel dat ze echt n keer met jou sex wil is dat ook niet fout.ik zou wel een condoom gebruiken
21 jaar10 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!