Skip to content
5 reacties
322 weergaves

Porno op je mobiel

Hallo, ik ben een jongen van 14 jaar en trek mezelf regelmatig af, ik kijk dan soms (2x in de week) ook porno op mn mobiel, na dat ik dat heb gedaan ga ik op mn mobiel terug naar google zelf zodat als iemand op mn mobiel kijkt dat niet zo kan zien, het vervelende is dat als je letters typt dat je dan mijn bezochte sites kan zien, ik heb een iphone 4s, weet iemand hoe dit uit te zetten, en wie kijkt ook op zijn mobiel? En is daar iemand die op zijn mobiel is betrapt? Ik bedoel iedere jongen trekt zich af en toch schaamt merendeel zich daarvoor, ik zeg het ook niet tegen mn ouders, maar zouden zij dan wel weten dat ik dat doe?

14 jaar
10 jaren geleden

5 Reacties

  • Ik trek mij ook vaak af als ik porno kijk. Mijn vader weet dat. Die heeft toen ik 16 werd grzegd dat als ik dat doe het heel normaal is. Mijn ouderszijn ggelukkig niet zo dat ze stiekem in mn laptop of telefoon zitten te neuzen. Ze vinden dat te privé.

    19 jaar
    10 jaren geleden
  • Je kunt in Safari een nieuw tabblad openen. In dit nieuwe tabblad staat dan linksonderin 'Privé'. Als je hierop drukt, gaat incognitomodus aan. Deze zal, netzoals op de computer, je browsegeschiedenis niet opslaan. Wanneer je klaar bent ga je weer terug naar de normale modus. Je ouders zijn zich er sowieso van bewust dat jij je hiermee bezig houdt. Waarom? Omdat ze het zelf ook deden op jouw leeftijd en waarschijnlijk nog doen. Daar hoef je je verder geen zorgen over te maken, het is al jaren geen taboe meer.

    21 jaar
    10 jaren geleden
  • ga naar instelingen naar savari en wis geschiedenis ga dan terug naar internet (savari) en druk op dan op het boekje ondering en ga dan naar geschiedenis en wis ook daar alles en dan kan niemand meer zien op welke site je bent geweest. Ik heb ook een ifone 4 s succes

    18 jaar
    10 jaren geleden
  • Ik heb een samsung galaxy core hoe zet je het geluid van de camera uit?

    16 jaar
    10 jaren geleden
  • Bij de meeste browsers kan je een private venster openen, deze onthoudt geen geschiedenis. Je kan vast wel ergens bij de instellingen van je browser je eerder gebruikte geschiedenis wissen.

    15 jaar
    10 jaren geleden

Plaats een reactie

Je kunt niet meer reageren. Deze discussie is op 15-01-2019 om 14:26 gesloten.

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap