Skip to content
2 reacties
219 weergaves

schaamhaar probleem...

zoals de titel al zegt, ik heb een beetje een probleem. ik heb aardig wat schaamhaar rond mijn schaamstreek maar ook op mijn ballen maar dan ook echt een bos van haren die allemaal ruim 5 cm lang zijn, van wat ik van anderen hoor hebben meisjes het liefst niet zoveel bij een jongen en ik schaam me er ook erg voor... het liefst zou ik ze korter knippen of scheren maar ik ben bang dat er dan meer terug groeit of ik mezelf per ongeluk snij (met scheren). hoe kan ik dit het beste aanpakken? graag meer informatie hier over van jongens en meisjes. en ook nog een klein ding ik heb zo een lijn van haargroei van mijn schaamhaar naar mijn navel met een klein stuk kaal ertussen wat vinden mensen daarvan?

15 jaar
12 jaren geleden

2 Reacties

  • Kaal, of toch niet

    Je ballen scheren is de eerste paar keren niet echt eenvoudig, maar na een tijdje went je huid eraan, en wordt je er zelf vaardiger in. Een paar sneetjes zijn trouwens op zich niet erg, hooguit schrijnt het wat. Je haren worden er niet harder van, alleen zullen de uiteindjes door het afsnijden niet puntig, en dus vrij zacht, zijn maar eerder 'bot', en dat kan wat harder aanvoelen. meer haartjes krijg je er al evenmin door als je je intiem scheert. Er zijn trouwens ook meiden die heel en lang schaamhaar mooi vinden hoor. Misschien hoor jij wel bij de jongens die het diep in hun hart heel leuk vinden om bij een meisje door hun schaamhaar te kunnen kroelen, er wat voor te moeten doen om de schaamlipjes open te vouwen voor je bij het zachte roze binnenste, en haar clitje bent. En die kale plek tussen je schaamheuvel en je navel, terwijl je toch best veel haargroei hebt, die kale plek is eigenlijk heel normaal. Als je gaat scheren, begin met je schaamhaar kort te trimmen, dat maakt het scheren veel makkelijker, de haartjes trekken minder.

    19 jaar
    12 jaren geleden
  • 14 jaar

    Hoi, Ik ben 14 heb jou probleem ook wel eens ! Wat ik altijd doe is onder de douche met een scheermesje het wegscheren. Wel moet je een stijve hebben, zodat je ballen strakker komen te zitten. Zo heb je minder kans op snijden enzo. Bij mij werkt het Altijd!

    14 jaar
    12 jaren geleden

Plaats een reactie

Je kunt niet meer reageren. Deze discussie is op 15-01-2019 om 14:26 gesloten.

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap