Experimenteren...
Hey jongens,
sinds een tijdje wil ik wat gaan experimenteren. Ben nog niet uit de kast, en durf alleen niet zomaar op een jongen af te stappen, zeker niet in mijn eigen omgeving! Wat kan ik het beste doen?
14 Reacties
-
Ik ook wel
15 jaar9 jaren geleden -
Best interessant jongen18 over dat omkleden. Straigt guys kijken altijd recht voor zich uit. En ze doen het bliksemsnel. Shirt knopen ze niet los maar gewoon geknoopt over hun kop en weg ermee. Sneakers trappen ze uit zonder veters los te maken. T-shirt uit max 1 sec. Boxer:wham! 1sec. Alles op een hoopje.
Gayboys kijken voortdurend om zich heen op zoek naar spannende dingen. Ze nemen al de tijd. Zelf kleden ze zich heel langzaam uit omdat ze tot de laatste jongen willen zien. Ze plooien hun kleren netjes op en leggen ze keurig op een stapeltje. Hun boxer laten ze eerst achteraan lichtjes zakken en dan vooraan. Centimeter per centimeter. En ze kijken jou daarbij aan op een bijna vrouwelijke manier. Alsof ze willen zeggen: als je wil, ben ik van jou. Kortom: als je dit ziet, mag je vrijwel zeker zijn dat die jongen meer wil met jou. Succes.19 jaar9 jaren geleden -
Jongen 13 ik wil ook echt heel graag
18 jaar9 jaren geleden -
Jow, Ben nog maar juist 18 maar voel en zie er jonger uit (15-16j). Ik wil ook wel eens experimenteren maar helaas is er hier blijkbaar niemand (waar ik woon) die hetzelfde wilt. Ik hen ook nooit een goede vriend gehad waarmee ik dat kon doen. In mijn omgeving wordt je toch al afgeschoten als je nog maar te lang naar een andere jongen kijkt. Groetjes Q
18 jaar9 jaren geleden -
Ik ben 100% gay en een aantal mensen weten dat ik gay ben ik bouw het rustig op zomegen mensen mogen het wel weten en zomege weer niet die reageeren weer anders dus daar ben ik zelf heel voorzichtig mee. Jongens als nog niet klaar ben om uit de kast te komen dan is dat hellen maal niet erg neem je tijd en het aan jullie waarneneer je uit de kast komt. Tip als je op school bij het gymen aan het omkleden bent let dan op anderen jongen die kijken wat langer naar als je aan het omkleden bent en als die zelfte jongen dit vaker doet kan je meschien wel eens met die jongen iets probeeren. Succes
18 jaar10 jaren geleden -
ik zou ook wel willen experimenteren, alleen weet niet hoe ik het moet vragen.... iemand tips?
14 jaar10 jaren geleden -
Jongen 13 ik wil ook wel
13 jaar11 jaren geleden -
Jongen van 13 ik wil ook wel
14 jaar11 jaren geleden -
@ jongen 13, ja ik ook, en ik reageer nu !
15 jaar11 jaren geleden -
Ik zou t ook graag willen proberen, zoek anders een site waarop meer jongens zitten due dit willen , zodat je kan afspreken.
jammwr dat je via blixum niet af mag spreken :p
16 jaar11 jaren geleden -
Ik zou ook graag een keer willen expirimenteren ( kben er nog niet uit over hetro/bi/homo)
14 jaar11 jaren geleden -
Hoi jongen 15 ik heb hetzelfde probleem als jou. Ik wil het ook is doen met een jongen en ik hoop dat er mensen zullen antwoorden..
13 jaar11 jaren geleden -
Hoe dan?
Geef een massage.... Makkelijker gezegd dan gedaan! Hoe kan ik een jongen zo ver krijgen dat ik hem een massage geef?
15 jaar12 jaren geleden -
Advies
De tip die ik je kan geven is probeer eerst een massage . Heb dat ook eerst gedaan . En dan ging ik steeds meer zakken naar de broek .
Ik heb het vaak gedaan is leuk en ontspannen.
Probeer het eerst rustig aan15 jaar12 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!