Skip to content
3 reacties
550 weergaves

Benen scheren voor wielrennen

Hoi ik doe sinds kort aan wielrennen en vraag me af hoe veel mensen hun benen scheren voor de sport? En waarom dat je het doet?

23 jaar
1 maand geleden

3 Reacties

  • Ik heb zelf blond haar en niet heel erg behaarde benen. Je ziet dus sowieso al niet heel veel haar bij mij. Ik heb 2 jaar geleden voor het eerst in de zomer mijn benen onthaard voor een fietsvakantie. Dat voelde erg lekker en ik vind het er ook goed uitzien. Sinds vorig jaar houd ik ze het hele kortebroeken seizoen kaal. Ik doe dat gewoon om de paar weken met ontharingscreme. Toevallig heb ik vorige week weer alles voor het eerst kaal gemaakt. Ik ga zo weer een paar uurtjes fietsen en ga lekker in korte broek.

    17 jaar
    1 maand geleden
  • Ik trim mijn benen met de tondeuse. Dan zijn er nog steeds haren maar een stuk korter. Helemaal scheermes kaal doe ik niet. Voelt wel mega lekker dat gladde, maar is na een dag al weer met stoppels. Om elke dag me benen te scheren gaat mij te ver. Ik vind mijn snor en baard al vervelend zat,

    20 jaar
    1 maand geleden
  • Ik heb zelf nog nooit mijn benen geschoren, dus ik heb er geen ervaring mee. Ik wil het wel eens proberen dit zomerseizoen. Ik weet wel dat wielrenners het doen, voor betere aërodynamica. Ook is het beter te masseren en te behandelen bij een schaafwond.

    15 jaar
    1 maand geleden

Plaats een reactie

Maximaal twee cijfers (99). Ben je jonger dan 10, zet dan een 0 voor je leeftijd.
Vul minimaal 3 karakters in.
@
Je e-mailadres is niet zichtbaar voor anderen.

Je e-mailadres wordt alleen gebruikt om je deze mails te kunnen sturen en nergens anders voor. Je kan je altijd weer afmelden via een link in de mail.

Ik heb de privacy-informatie gelezen en ga ermee akkoord

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap